Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/kerolayn-lif/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Керолайн Ліф

Керолайн Ліф

Життєпис

Купити книги Керолайн Ліф повинен кожен, хто хоче відкрити для себе та своїх думок новий світ можливостей.

Керолайн Ліф – успішний автор, міжнародний спікер і фахівець з діяльності головного мозку. Вона знає, що відбувається в мозку людини і ділиться цими знаннями з усім світом.

Вона спеціалізується на черепно-мозкових травмах і навчанні інвалідів, приділяючи велику увагу науці про мислення, що стосується процесів мислення та навчання. Ще в 1990-х роках вона розробила теорію про мислення і почала проводити дослідження, що демонструють, як розум може змінити мозок. Керолайн виступає з лекціями перед самими різними аудиторіями по всьому світу.

Відкрити свій внутрішній потенціал, повірити у власні сили, боротися зі стресом силою інтелекту та навчитись правильно мислити для досягнення успіхів у всіх сферах життя - це ще далеко не всі вміння, яких можна навчитися не виходячи з дому. Автор бестселера «Думай, вчись, досягай» Керолайн Ліф, пояснює, що думки можуть як допомагати нам досягати цілей, так і обмежувати уявлення про самих себе. Якщо ви хочете провести час корисно та інформативно, однозначно варто купити і прочитати книги Керолайн Ліф.

Відомою книгою є «Включите свой мозг», де розповідається про методику перезапуску мислення і мозку. Автор запевняє нас у тому, що кожна людина на планеті за своєю природою схильна до оптимізму. А переважна кількість захворювань, що докучають нам сьогодні – це результат нашого неправильного мислення. 

Замовити книги Керолайн Ліф можна на нашому сайті або купити в мережах магазинів «Книгарня Є».

Якщо Ви хочете трішки розібратися у психології стосунків, радимо вам купити книги Ніки Набокової в Україні, яка відверто ділиться особистим досвідом та своєю життєвою позицією з дуже незвичайними поглядами. Приготуйтеся до дивовижної подорожі, яка може спантеличити своїми дієвими методами, але однозначно допоможе вижити в складних стосунках.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 19.04.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%