Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/nika-nabokova/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ніка Набокова

Ніка Набокова

Життєпис

Книги Ніки Набокової – досить популярні у клієнтів Книгарні Є.

Ніка Набокова – ім'я досить скандально відомої особистості, яка прославилася провокаційними книгами про своє особисте життя. Підштовхнули дівчину в письменницьке середовище певні життєві події, які поставили її перед вибором: або сидіти в сльозах, або почати змінюватися. І вона обрала друге. Її життя багато хто не розуміє та не розділяє, але в її працях багато істини, про яку сучасні люди звикли мовчати, щоб не бути незрозумілими суспільством.

Вона відверто розповіла про те, що могло її зробити вигнанцем. Але в підсумку все вийшло інакше. А сьогодні ви можете купити книгу Ніки Набокової і ознайомитися з життєвою позицією жінки, у якої дуже незвичайні погляди і прагнення. І тільки потім ви зможете або не прийняти її думки, або, навпаки, спробувати щось змінити в собі, щоб ніколи не страждати і не шкодувати себе.

Автор наголошує на необхідності прийняття себе, любові до себе та відповідальності за свої вчинки. Головне – гармонія та баланс у всьому.

Ніка – звичайна жінка, симпатична, упевнена в собі. Вона не боїться відкриватися світу і не відкидає реальне життя, як це роблять багато людей. Їй не страшно розповісти про своє життя, про роль коханки, про те, що її влаштовує чи ні. Якщо ви почнете читати її книги, ви побачите лише просту дівчину, яка розповіла про те, як їй було важко переживати зради  чоловіків.

Вона не звикла розбивати сім'ї – це не в її компетенції. Адже сім'ю зруйнувати можуть лише двоє – чоловік і дружина. Вона багато працює, сама забезпечує себе, не любить галасливі тусовки і модні клуби. Вона – звичайнісінька, як і багато інших дівчат, які опинилися в ролі коханок. Щоб у всьому розібратися і прийняти позицію Ніки, потрібно прочитати її книги. Це буде нелегка подорож, але вона варта вашої уваги! А для того, щоб познайомитися з творчістю письменниці, радимо купити книгу Ніки Набокової в Україні.

Перейдемо від дорослої літератури вище згаданого автора до дитячої. До Вашої уваги Ервін Мозер книги якого ви можете купити в Києві.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 10:00 05.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%