Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/nika-nabokova/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ніка Набокова - книги та біографія

Ніка Набокова

Книги Ніки Набокової – досить популярні у клієнтів Книгарні Є.

Ніка Набокова – ім'я досить скандально відомої особистості, яка прославилася провокаційними книгами про своє особисте життя. Підштовхнули дівчину в письменницьке середовище певні життєві події, які поставили її перед вибором: або сидіти в сльозах, або почати змінюватися. І вона обрала друге. Її життя багато хто не розуміє та не розділяє, але в її працях багато істини, про яку сучасні люди звикли мовчати, щоб не бути незрозумілими суспільством.

Вона відверто розповіла про те, що могло її зробити вигнанцем. Але в підсумку все вийшло інакше. А сьогодні ви можете купити книгу Ніки Набокової і ознайомитися з життєвою позицією жінки, у якої дуже незвичайні погляди і прагнення. І тільки потім ви зможете або не прийняти її думки, або, навпаки, спробувати щось змінити в собі, щоб ніколи не страждати і не шкодувати себе.

Автор наголошує на необхідності прийняття себе, любові до себе та відповідальності за свої вчинки. Головне – гармонія та баланс у всьому.

Ніка – звичайна жінка, симпатична, упевнена в собі. Вона не боїться відкриватися світу і не відкидає реальне життя, як це роблять багато людей. Їй не страшно розповісти про своє життя, про роль коханки, про те, що її влаштовує чи ні. Якщо ви почнете читати її книги, ви побачите лише просту дівчину, яка розповіла про те, як їй було важко переживати зради  чоловіків.

Вона не звикла розбивати сім'ї – це не в її компетенції. Адже сім'ю зруйнувати можуть лише двоє – чоловік і дружина. Вона багато працює, сама забезпечує себе, не любить галасливі тусовки і модні клуби. Вона – звичайнісінька, як і багато інших дівчат, які опинилися в ролі коханок. Щоб у всьому розібратися і прийняти позицію Ніки, потрібно прочитати її книги. Це буде нелегка подорож, але вона варта вашої уваги! А для того, щоб познайомитися з творчістю письменниці, радимо купити книгу Ніки Набокової в Україні.

Перейдемо від дорослої літератури вище згаданого автора до дитячої. До Вашої уваги Ервін Мозер книги якого ви можете купити в Києві.

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image