Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/ervin-mozer/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ервін Мозер - книги та біографія

Ервін Мозер

Книги Мозер Ервін – це свій автентичний світ, який не можливо забути. 

Ервін Мозер – австрійский дитячий письменник і художник, лауреат численних премій в галузі дитячої літератури. Автор ілюстрованих дитячих книжок, найвідоміші серед яких «Манюній. Велика книжка про маленького слоника», серія книг про мишенят Мануеля і Діді.

Приголомшливі дитячі книги, котрі вийшли із під пера автора, які повинні бути у кожної дитини. Це міні історії про друзів, які подорожують, допомагають один одному, пробують щось нове і потрапляють в неприємності. Книги не просто хороші, але і відмінні помічники, так як вчать дітей допомагати, взаємодіяти, не чіпати речі, не лізти в небезпечні місця і багато іншого. Головне це жити дружно і весело. До того ж книги красиво ілюстровані, адже автор ще й і художник. Однією з найбільш популярних книг письменника є «Де спить мишка?». Це невеличка збірка, дев'ять коротеньких, не пов'язаних сюжетом оповідань. Герої книги –  коти, мишенята, їжачки, жабенята – добрі, дружні, спритні. У кожного своє неповторне, живе і усміхнене обличчя. Чудові ілюстрації, простий і в той же час зрозумілий сюжет припадуть до душі батькам, книгу рекомендовано для спільного читання та перегляду з малюком. Твір відрізняється простим, але цікавим сюжетом, і все ж головна його цінність – в ілюстраціях. Ервін Мозер зумів надати кожній тварині неповторні риси. Всі лісові жителі – не просто зворушливі тварини, а й повноцінні особистості, кожна зі своїм характером. Автору вдалося зробити милих лісових мешканців схожими на людей. Рецензії на книги Ервіна Мозера доводять, що його репутація популярного дитячого письменника і художника на належному рівні. Книги стануть відмінним подарунком дитині, який вони будуть не раз перечитувати. Купити книги Ервіна Мозера можна в нашому інтернет-магазині або в книгарнях міста Києва та інших міст.

Якщо ви не знаєте, що приготувати на новорічний стіл чи просто побалувати себе та своїх рідних якимось смаколиком, то радимо Вам звернути увагу на книги Лесі Кравецької, які можна також купити.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image