Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/ervin-mozer/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ервін Мозер

Ервін Мозер

Життєпис

Книги Мозер Ервін – це свій автентичний світ, який не можливо забути. 

Ервін Мозер – австрійский дитячий письменник і художник, лауреат численних премій в галузі дитячої літератури. Автор ілюстрованих дитячих книжок, найвідоміші серед яких «Манюній. Велика книжка про маленького слоника», серія книг про мишенят Мануеля і Діді.

Приголомшливі дитячі книги, котрі вийшли із під пера автора, які повинні бути у кожної дитини. Це міні історії про друзів, які подорожують, допомагають один одному, пробують щось нове і потрапляють в неприємності. Книги не просто хороші, але і відмінні помічники, так як вчать дітей допомагати, взаємодіяти, не чіпати речі, не лізти в небезпечні місця і багато іншого. Головне це жити дружно і весело. До того ж книги красиво ілюстровані, адже автор ще й і художник. Однією з найбільш популярних книг письменника є «Де спить мишка?». Це невеличка збірка, дев'ять коротеньких, не пов'язаних сюжетом оповідань. Герої книги –  коти, мишенята, їжачки, жабенята – добрі, дружні, спритні. У кожного своє неповторне, живе і усміхнене обличчя. Чудові ілюстрації, простий і в той же час зрозумілий сюжет припадуть до душі батькам, книгу рекомендовано для спільного читання та перегляду з малюком. Твір відрізняється простим, але цікавим сюжетом, і все ж головна його цінність – в ілюстраціях. Ервін Мозер зумів надати кожній тварині неповторні риси. Всі лісові жителі – не просто зворушливі тварини, а й повноцінні особистості, кожна зі своїм характером. Автору вдалося зробити милих лісових мешканців схожими на людей. Рецензії на книги Ервіна Мозера доводять, що його репутація популярного дитячого письменника і художника на належному рівні. Книги стануть відмінним подарунком дитині, який вони будуть не раз перечитувати. Купити книги Ервіна Мозера можна в нашому інтернет-магазині або в книгарнях міста Києва та інших міст.

Якщо ви не знаєте, що приготувати на новорічний стіл чи просто побалувати себе та своїх рідних якимось смаколиком, то радимо Вам звернути увагу на книги Лесі Кравецької, які можна також купити.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 9%

Промокод діє до 11:00 21.09.2020

Промокод: YE9

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -9%