Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/iren-rozdobudko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ірен Роздобудько - книги та біографія

Ірен Роздобудько

Ірен Роздобудько — сучасна українська письменниця, сценаристка та ілюстраторка. Навчалася в Київському Національному Університеті на факультеті журналістики. За свою кар’єру змінила декілька професій. Працювала телеграфісткою, журналісткою і диктором радіогазети, пізніше коректором журналу та головним редактором. Створила ілюстрації до книг Леся Танюка, Лариси Масенко, Елеонори Соловей. Книги Ірен Роздобудько користуються широкою популярністю, авторка неодноразово нагороджена премією «Коронація слова», спеціальною відзнакою за кіносценарії тощо. Стала фіналісткою «Шевченківської премії» та вважається «Золотою письменницею України» на рівні зі Світланою Талан, Люко Дашвар. Також пише Ірен Роздобудько для дітей. Казка «Дикі Образи Дикобраза», оповідання «Я зніматимусь в кіно» та підліткова повість «Арсен» — маленька крихта робіт авторки орієнтована в першу чергу на юну аудиторію.

Ірен Роздобудько працює з багатьма українськими видавництвами, такими як: «Нора-Друк», «Кальварія», «Піраміда», «Клуб сімейного дозвілля» тощо. Її російськомовні переклади з’явилися у видавництві «Фоліо» та «КСД». Окрім художньої літератури пише нон-фікшн. Збірка «Кіно на папері» та історії про Белза Паскаля, Ганса Андерсена, Катрусю Білокур тощо, в рамках проекту « Життя видатних дітей».

Сьогодні книги Ірен Роздобудько люблять та читають у всій Україні. Авторка працює в різних стилях, однак тематика її творів залишається актуальною та близькою українському читачу. Один із найвідоміших творів авторки «Ґудзик» — психологічна драма, що розповідає  історію життя Дениса, режисера, що вирушив добровольцем на війну. Хлопець через все життя проніс любов до своєї коханої, Єлизавети, яка, однак через різницю у віці відмовила йому. Роман було екранізовано.

Сьогодні творчий доробок авторки налічує понад двох десятків романів.

Сортувати по
Знак потраплянців
-42%
Знак потраплянців
Ірен Роздобудько
509 грн
294 грн
Купити
Ляказочки
-16%
Ляказочки
Ірен Роздобудько
241 грн
203 грн
Купити
Кіно на папері
-50%
Кіно на папері
Ірен Роздобудько
158 грн
79 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image