Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/golli-vebb/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Голлі Вебб

Голлі Вебб

Життєпис

Голлі Вебб, кращі книги якої підкорили чимало сердець маленьких читачів по всьому світу, народилася 1976 року у Лондоні. Змалечку полюбляла проводити час за книжками, була частим гостем у місцевій бібліотеці, де захопливо мандрувала фантастичними світами. Голлі завжди цікавилася міфологією та давньою історією, тому почала вивчати латину та давньогрецьку мову. Свою любов до читання перенесла і в доросле життя, розпочавши свій професійний шлях у якості помічниці бібліотекаря. Далі їй пощастило знайти роботу у видавництві, але не на досить престижній посаді – дівчина займалась копіюванням та упорядкуванням рукописів. Одначе Голлі настільки подобалася та робоча атмосфера, що вона продовжувала натхненно працювати і врешті отримала підвищення.

Тут і можна почати відлік шляху вже письменниці Голлі Вебб, книги якої купити в Україні тягнуться руки у дітлахів, що полюбляють тваринок та детективні пригоди. Працюючи редактором дитячих видань, жінка зсередини познайомилася із авторським ремеслом та надихнулася на створення власної книжки. Перші примітки вона зробила їдучи у потязі, а вже вдома перетворила їх на цілісний твір. Її герої – милі кошенята, білченята, песики та лисички, невгамовні та веселі, дружелюбні, щирі. Разом з ними читачі вчаться співчувати, радіти, формувати родинні та життєві цінності. Крім того, за словами самої Голлі Вебб, купити цікаву книжку – це мов знайти гарного друга, що завжди може бути поруч. 

Також у авторки є захоплива серія книжок присвячена пригодам однієї непосидючої дівчинки на ім'я Мейзі, що часто опиняється в епіцентрі дивних справ, де лише її гострий розум та здатність до дедукції допомагають розплутати клубок таємниць. До речі, так само динамічно пише і Роальд Дал, розповіді якого теж припадуть до смаку аудиторії від 8 до 13 років.

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЛОВИ МОМЕНТ

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 21:00 14.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%