Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/golli-vebb/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Голлі Вебб - книги та біографія

Голлі Вебб

Голлі Вебб, кращі книги якої підкорили чимало сердець маленьких читачів по всьому світу, народилася 1976 року у Лондоні. Змалечку полюбляла проводити час за книжками, була частим гостем у місцевій бібліотеці, де захопливо мандрувала фантастичними світами. Голлі завжди цікавилася міфологією та давньою історією, тому почала вивчати латину та давньогрецьку мову. Свою любов до читання перенесла і в доросле життя, розпочавши свій професійний шлях у якості помічниці бібліотекаря. Далі їй пощастило знайти роботу у видавництві, але не на досить престижній посаді – дівчина займалась копіюванням та упорядкуванням рукописів. Одначе Голлі настільки подобалася та робоча атмосфера, що вона продовжувала натхненно працювати і врешті отримала підвищення.

Тут і можна почати відлік шляху вже письменниці Голлі Вебб, книги якої купити в Україні тягнуться руки у дітлахів, що полюбляють тваринок та детективні пригоди. Працюючи редактором дитячих видань, жінка зсередини познайомилася із авторським ремеслом та надихнулася на створення власної книжки. Перші примітки вона зробила їдучи у потязі, а вже вдома перетворила їх на цілісний твір. Її герої – милі кошенята, білченята, песики та лисички, невгамовні та веселі, дружелюбні, щирі. Разом з ними читачі вчаться співчувати, радіти, формувати родинні та життєві цінності. Крім того, за словами самої Голлі Вебб, купити цікаву книжку – це мов знайти гарного друга, що завжди може бути поруч. 

Також у авторки є захоплива серія книжок присвячена пригодам однієї непосидючої дівчинки на ім'я Мейзі, що часто опиняється в епіцентрі дивних справ, де лише її гострий розум та здатність до дедукції допомагають розплутати клубок таємниць. До речі, так само динамічно пише і Роальд Дал, розповіді якого теж припадуть до смаку аудиторії від 8 до 13 років.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image