Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/garri-t-munkaster/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Гаррієт Мункастер - книги та біографія

Гаррієт Мункастер

Біографія Гаррієт Мункастер починається в Саудівській Аравії у 1988 році, Гаррієт Мункастер – всесвітньо відома ілюстраторка та  письменниця, її книги про Айседору Мун перекладені на 28 мов і продаються мільйонними тиражами. Її чорно-рожеві ілюстрації роблять історії про Айседору ще цікавішими. Гаррієт обожнює в'язати і шити, створювати мініатюрні світи, але головна її пристрасть – малювання. 

Книги Гаррієт Мункастер про Айседору захоплюючі, веселі та добрі. вони допомагають кожній дитині повірити в себе. Айедора Мун – феномен у всьому світі. Ця маленька дівчинка не просто героїня книги, а справжній символ того, що кожен з нас може бути неповторним і унікальним. На честь Айседори Мун названо морозиво в одному лондонському кафе. В кінці книги маленьких читачів чекають різні активності: веселі ігри, тести, а також рецепти льодяників і печива.

Радимо купити у Києві та інших містах у магазинах Книгарні Є книги про Айседору від авторки Ґаріет Мункастер. Таких героїв ви не знайдете ніде. Вона обожнює блискітки, диво і рожевий колір. Але в той же час любить польоти під місяцем, ніч, і свої крильця. І в цьому немає нічого дивного, адже, тато дівчинки – вампір, а мама – фея. 

Письменник Том Флетчер, 2012 року, восени, спільно з іншими учасниками McFly, створили автобіографію «Unsaid Things ... Our Story». Потім вийшла дитяча історія «Різдвозавр», про хлопчика, що отримує на Різдво в подарунок динозавра. Книга притягує читача до себе з першого погляду, і коли вона опиняється у руках, то розлучатись з нею взагалі не хочеться. Гортаючи сторінки цієї динамічної та веселої пригодницької книжки, ви довідаєтеся, хто полює на північних оленів, допомагає Санті на Північному полюсі, та як з ненависті народжується дружба. І, обов’язково, познайомитесь із Різдвозавром – найфантастичнішим героєм.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image