Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/fransuaza-bushe/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Франсуаза Буше

Франсуаза Буше

Життєпис

Франсуаза Буше - письменниця та ілюстратор своїх книг, які популярні в усьому світі і перекладені більш ніж на 20 мов. Абсолютно унікальна авторка, книги якої прищеплюють дітям чудові якості: любов до батьків і до книжок. Унікальність письменниці не тільки в тому, що вона сама ілюструє свої книги, а й в тому, що її книги дуже добре підходять для привернення дитячої уваги до читання. Легка манера письма додає до дитячого клану шанувальників і батьків також. Досягається це своєрідним легкістю гумора, обігом дитячої лексики і різноманітністю тем. Назви її відомих книг свідчать про оригінальність її письменницької майстерності: "Книга, яка вчить любити книги навіть тих, хто не любить читати" і "Книга про те, хто такі батьки, звідки вони взялися".

Купити книги Франсуази Буше можна замовивши в інтернет-магазині «Книгарні Є». Буше не відразу стала писати. У дитинстві писала вірші, але потім їй стали цікаві інші заняття. За іронією долі, літературною діяльністю вона захопилася тільки тоді, коли стала мамою.  Видавці не відразу помітили її, але завзятість, креатив і вміння досягати своєї мети увінчалися успіхом. В даний час видавці беруть її твори такими, якими вона їх створила. Книги Франсуази Буше подобаються дітям і дорослим у всьому світі, безвідносно до культурних традицій, звичок і виховання. Створюється ілюзія, що вони дуже легко написані, майже як гра. Але за цим стоять години колосальної праці та вміння не перейти грань вульгарності, зберігши легкість стилю і простоту. На території України книги Франсуази Буше продаються в мережі магазинів «Книгарні Є».

Якщо вам хочеться відчути «мікс» дорослої і дитячої літератури радимо вам звернутися до книг Януша Корчака, там такі поєднання дуже гарно прослідковуються.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Персональний подарунок на першу покупку

Додатково 10% знижки

Реєструйся та отримай смс з
промокодом на знижку

Промокод діє тільки сьогодні
Зареєструйся отримай -10%