Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/fransuaza-bushe/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Франсуаза Буше - книги та біографія

Франсуаза Буше

Франсуаза Буше - письменниця та ілюстратор своїх книг, які популярні в усьому світі і перекладені більш ніж на 20 мов. Абсолютно унікальна авторка, книги якої прищеплюють дітям чудові якості: любов до батьків і до книжок. Унікальність письменниці не тільки в тому, що вона сама ілюструє свої книги, а й в тому, що її книги дуже добре підходять для привернення дитячої уваги до читання. Легка манера письма додає до дитячого клану шанувальників і батьків також. Досягається це своєрідним легкістю гумора, обігом дитячої лексики і різноманітністю тем. Назви її відомих книг свідчать про оригінальність її письменницької майстерності: "Книга, яка вчить любити книги навіть тих, хто не любить читати" і "Книга про те, хто такі батьки, звідки вони взялися".

Купити книги Франсуази Буше можна замовивши в інтернет-магазині «Книгарні Є». Буше не відразу стала писати. У дитинстві писала вірші, але потім їй стали цікаві інші заняття. За іронією долі, літературною діяльністю вона захопилася тільки тоді, коли стала мамою.  Видавці не відразу помітили її, але завзятість, креатив і вміння досягати своєї мети увінчалися успіхом. В даний час видавці беруть її твори такими, якими вона їх створила. Книги Франсуази Буше подобаються дітям і дорослим у всьому світі, безвідносно до культурних традицій, звичок і виховання. Створюється ілюзія, що вони дуже легко написані, майже як гра. Але за цим стоять години колосальної праці та вміння не перейти грань вульгарності, зберігши легкість стилю і простоту. На території України книги Франсуази Буше продаються в мережі магазинів «Книгарні Є».

Якщо вам хочеться відчути «мікс» дорослої і дитячої літератури радимо вам звернутися до книг Януша Корчака, там такі поєднання дуже гарно прослідковуються.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image