Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/ernst-yunger/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ернст Юнґер - книги та біографія

Ернст Юнґер

Повне ім'я:Ernst Jünger

Ернст Юнґер - видатна постать у багатьох аспектах, талановитий німецький письменник, ентомолог, філософ, бойовий офіцер, учасник І та ІІ світової війни.

Майбутній автор чисельних новел, романів, збірок, есеїв та щоденників, якого прозвуть «поетом війни» народився 29 березня 1895 року у місті Гейдельберг, тодішньої Німецької імперії.

Освіту здобув у закритій школі в Ганновері, у 18 років тікає від родини аби вступити до Французького іноземного легіону, проте батько повернув його додому завдяки своїм зв’язкам.

У 1914 році вступає до Гейдельберзького університету, згодом приєднується до 73-го полку Ганновера, у 1915 році брав участь у бойових діях, зокрема у битві при Соммі, під час війни написав свою дебютну та найвідомішу книгу «В сталевих грозах», яка буде видана лише у 1920 році.

Після Першої світової війни служив лейтенантом в армії Ваймарської республіки, саме Юнґера вважають батьком німецьких ударних військ та їхньої тактики.

За часів Другої світової війни був мобілізований, призначений командиром піхотної роти у чині капітана, з листопада 1939 по травень 1940 року його рота базувалася на Західному валу, згодом зближується з діячами Руху Опору у Франції, згодом був звільнений з армії, f після війни переїхав до містечка Вільфлінґен.

Книги Ернста Юнґера стали відображенням його життєвого досвіду, вражень від участі у війнах, а також думок щодо техніки, культури та політики, серед найвідоміших праць автора:

Земний шлях цієї людини видатної долі закінчився 17 лютого 1988 року у віці 102 років.

Відкрийте для себе цікавого автора, кожна книга якого сповнена глибокою поетикою та філософією, переглянути асортимент та купити книги Ернста Юнґера можна на сторінці нижче.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image