Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/emili-nahoski/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Емілі Нагоскі - книги та біографія

Емілі Нагоскі

Емілі Наґоскі - американська докторка наук, експертка зі статевого виховання та сексологиня, авторка декількох науково-популярних книжок та публікацій, присвячених темам сексуальності, ментального й фізичного здоров’я.

Свою кар'єру у галузі сексуальної просвіти Емілі Наґоскі розпочала у 1995 році, коли стала тренером з питань здоров'я серед однолітків в Університеті штату Делавер, згодом навчалася в Університеті Індіани, де здобула ступінь магістра психології консультування, а пізніше - ступінь доктора філософії в галузі охорони здоров’я.

Впродовж восьми років Наґоскі обіймала посаду викладачки та директорки з оздоровчої освіти в Коледжі Сміта доки не вирішила присвятити себе виступам та письменству. Зараз вона подорожує по всьому світу й викладає лекції з втручання сторонніх осіб, мотиваційного інтерв'ювання та культурної інклюзивності.

Книги Емілі Наґоскі - це легка для сприйняття та корисна для широкого кола читачів інформація, яка має на меті допомогти своїм читачкам та читачам жити з упевненістю та радістю у власному тілі, подолати життєві труднощі й поліпшити життя у різних проявах.
Наразі з-під пера письменниці вийшли три книги:

Переглянути асортимент та купити книги Емілі Наґоскі у паперовому або електронному форматі зручно та вигідно ви можете на сторінці нижче, або завітавши в один з офлайн-магазинів мережі Книгарня «Є» вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image