Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/elizabet-straut/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Елізабет Страут - книги та біографія

Елізабет Страут

Книги Елізабет Страут розповідають історії, які будуються на переосмисленні духовного стану людини та її ставлення до світу.

Елізабет Страут — відома сучасна американська письменниця та лауреатка літературних премій.

Біографія Елізабет Страут доводить, що письменницею вона стала не випадковою. Народилася Портленді, США, дитячі роки минали в штатах Мен і Нью-Гемпшир. Її батьки вирізнялися суворістю та подекуди пуританським ставленням до дітей, тому, наприклад, забороняли їм дивитися телевізор. Відтак, не дивно, що в дитинстві майбутня письменниця любила просиджувати години в місцевій бібліотеці у відділі фантастики, а літні ігри з братом прищепили їй захоплення природою. Елізабет Страут ще в підлітковому віці вирішує, що писатиме книжки, захоплюється біографіями письменників. Освіту здобуває в коледжі Бейтс, Оксфорді та юридичному університеті.

Дебютні оповідання авторки виходять друком у журналі «New Letters». Книжки «Емі й Ісабель», «Залишся зі мною», «Олівія Кіттерідж», «Брати Берджеси», «Мене звати Люсі Бартон» та «Все можливо» роблять письменницю надзвичайно популярною, отримують схвальні відгуки від критиків і визнання серед читачів. У 2009 році роман «Олівія Кіттерідж» приносить авторці престижну Пулітцерівську премію. У 2010 році Елізабет Страут отримує нагороду Remio Bancarella та стає першою представницею американської літератури після Ернеста Гемінґвея, яку відзначили такою премією.

Твори Елізабет Страут характеризуються насиченістю та різноплановістю мотивів, багатогранними образами головних героїв, екзистенційною та психологічною проблематикою. Книжки письменниці неодноразово були екранізовані.

Твори Богдана Коломійчука занурюють у світ авантюрних та детективних історій із захопливим динамічним сюжетом.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image