Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/bohdan-kolomijchuk/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Богдан Коломійчук

Богдан Коломійчук

Життєпис

Книги Богдана Коломійчука — це авантюрні, історичні та детективні історії із захопливим динамічним сюжетом.

Богдан Коломійчук — відомий сучасний український письменник, лауреат конкурсу «Коронація слова». 

Біографія Богдана Коломійчука доводить різносторонній досвід автора. Народився 19 лютого 1984 року на Рівненщині. За фахом — фізик, освіту здобув у Львівському національному університеті ім. І. Франка. Довгий час працював актором Першого Театру у Львові. Наразі проживає у місті Львів. Цікавиться історією та біографіями відомих постатей, що знаходить вияв у його творчості. Своїми улюбленими авторами та натхненниками називає Г. Гессе, Х. Муракамі, М. Кундеру та М. Павича.

Як письменник дебютує у 2013 році з історичним романом «Людвисар. Ігри вельмож», відзначеним гран-прі конкурсу «Коронація слова 2013». Наступного року виходить друком збірка оповідань «Таємниця Єви», в якій уперше з’являється львівський комісар Вістович — головний герой майбутніх творів Коломійчука. Ці та подальші книжки — «В'язниця душ», «Небо над Віднем», «Візит доктора Фройда», «Король болю», «Моцарт із Лемберга», «Готель „Велика Пруссія“» та «Експрес до Ґаліції» — закріплюють за письменником статус майстерного автора гостросюжетних авантюрно-історичних романів та атмосферних ретро-детективів, які тримають увагу читача з першої і до останньої сторінки.

Твори Богдана Коломійчука пройняті авторською любов’ю до історичної реконструкції, динамічної побудови сюжетів, харизматичних яскравих персонажів і таємничих подекуди містичних та шпигунських історій.

Біографія Сета Ґодіна розповідає про те, що сформувало автора книжок, які стануть у пригоді маркетологам та всім, хто прагне пізнати принципи створення успішних унікальних продуктів.

Сортувати по
Експрес до Ґаліції
топ Хіт
Експрес до Ґаліції
Богдан Коломійчук
120 грн
84 грн
Купити
Готель "Велика Пруссія"
-28%
Готель "Велика Пруссія"...
Богдан Коломійчук
100 грн
72 грн
Купити
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

825

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 12.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%