Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/bohdan-kolomijchuk/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Богдан Коломійчук - книги та біографія

Богдан Коломійчук

Книги Богдана Коломійчука — це авантюрні, історичні та детективні історії із захопливим динамічним сюжетом.

Богдан Коломійчук — відомий сучасний український письменник, лауреат конкурсу «Коронація слова». 

Біографія Богдана Коломійчука доводить різносторонній досвід автора. Народився 19 лютого 1984 року на Рівненщині. За фахом — фізик, освіту здобув у Львівському національному університеті ім. І. Франка. Довгий час працював актором Першого Театру у Львові. Наразі проживає у місті Львів. Цікавиться історією та біографіями відомих постатей, що знаходить вияв у його творчості. Своїми улюбленими авторами та натхненниками називає Г. Гессе, Х. Муракамі, М. Кундеру та М. Павича.

Як письменник дебютує у 2013 році з історичним романом «Людвисар. Ігри вельмож», відзначеним гран-прі конкурсу «Коронація слова 2013». Наступного року виходить друком збірка оповідань «Таємниця Єви», в якій уперше з’являється львівський комісар Вістович — головний герой майбутніх творів Коломійчука. Ці та подальші книжки — «В'язниця душ», «Небо над Віднем», «Візит доктора Фройда», «Король болю», «Моцарт із Лемберга», «Готель „Велика Пруссія“» та «Експрес до Ґаліції» — закріплюють за письменником статус майстерного автора гостросюжетних авантюрно-історичних романів та атмосферних ретро-детективів, які тримають увагу читача з першої і до останньої сторінки.

Твори Богдана Коломійчука пройняті авторською любов’ю до історичної реконструкції, динамічної побудови сюжетів, харизматичних яскравих персонажів і таємничих подекуди містичних та шпигунських історій.

Біографія Сета Ґодіна розповідає про те, що сформувало автора книжок, які стануть у пригоді маркетологам та всім, хто прагне пізнати принципи створення успішних унікальних продуктів.

Сортувати по
Експрес до Ґаліції
-23%
Експрес до Ґаліції
Богдан Коломійчук
311 грн
240 грн
Купити
300 миль на схід
-23%
300 миль на схід
Богдан Коломійчук
311 грн
240 грн
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image