Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/set-godin/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Сет Ґодін - книги та біографія

Сет Ґодін

Книги Сета Ґодіна залучають у маркетинговий процес і показують, як компанії можуть зробити із незнайомця друга, а потім перетворити його на покупця. Книжки орієнтовані не лише на фахівців із маркетингу і реклами. Завдяки лаконічності й доступності викладу вони сподобаються звичайним читачам, які цікавляться процесами попиту та пропозиції.

Біографія Сета Ґодіна свідчить, що він із раннього віку проявляв організаторські та підприємницькі здібності.

Сет Ґодін — знаменитий американський гуру маркетингу, підприємець, письменник, популярний блогер і оратор. Народився й виріс у США. У 1982 році закінчує Університет Тафтса, а незабаром здобуває і ступінь магістра з ділового адміністрування, після чого починає наукову діяльність. Маркетингову освіту Сет отримує у Стенфордській школі бізнесу. Деякий час працює бренд-менеджером у компанії, яка працювала над розробкою інноваційних для того часу мультимедійних продуктів. Паралельно засновує власний стартап Yoyodyne, який згодом викупила корпорація Yahoo!, де Ґодін отримав посаду віцепрезидента з маркетингу. Саме в цей час у автора народжується теорія про маркетинг із дозволу, коли інформаційний продукт надається тільки тим покупцям, які цього бажають. Незабаром Сет покинув Yahoo! і запустив новий проєкт — Squidoo, який до 2008 року стає одним з найбільш відвідуваних вебсайтів у світі.

Творчість Сета Ґодіна має велику популярність, адже його теорії та методи використовують компанії в різних сферах діяльності. Його перу належить багато книг, серед яких — «Незамінний», «Лідер є в кожному» та «Фіолетова корова», завдяки якій Ґодін став всесвітньо відомим маркетологом. 

Книги Бориса Джонсона охоплюють різні теми: від біографії Черчилля до популярної історії розвитку Римської імперії та Лондона.

Сортувати по
Сортувати по