Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/set-godin/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Сет Ґодін

Сет Ґодін

Життєпис

Книги Сета Ґодіна залучають у маркетинговий процес і показують, як компанії можуть зробити із незнайомця друга, а потім перетворити його на покупця. Книжки орієнтовані не лише на фахівців із маркетингу і реклами. Завдяки лаконічності й доступності викладу вони сподобаються звичайним читачам, які цікавляться процесами попиту та пропозиції.

Біографія Сета Ґодіна свідчить, що він із раннього віку проявляв організаторські та підприємницькі здібності.

Сет Ґодін — знаменитий американський гуру маркетингу, підприємець, письменник, популярний блогер і оратор. Народився й виріс у США. У 1982 році закінчує Університет Тафтса, а незабаром здобуває і ступінь магістра з ділового адміністрування, після чого починає наукову діяльність. Маркетингову освіту Сет отримує у Стенфордській школі бізнесу. Деякий час працює бренд-менеджером у компанії, яка працювала над розробкою інноваційних для того часу мультимедійних продуктів. Паралельно засновує власний стартап Yoyodyne, який згодом викупила корпорація Yahoo!, де Ґодін отримав посаду віцепрезидента з маркетингу. Саме в цей час у автора народжується теорія про маркетинг із дозволу, коли інформаційний продукт надається тільки тим покупцям, які цього бажають. Незабаром Сет покинув Yahoo! і запустив новий проєкт — Squidoo, який до 2008 року стає одним з найбільш відвідуваних вебсайтів у світі.

Творчість Сета Ґодіна має велику популярність, адже його теорії та методи використовують компанії в різних сферах діяльності. Його перу належить багато книг, серед яких — «Незамінний», «Лідер є в кожному» та «Фіолетова корова», завдяки якій Ґодін став всесвітньо відомим маркетологом. 

Книги Бориса Джонсона охоплюють різні теми: від біографії Черчилля до популярної історії розвитку Римської імперії та Лондона.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%