Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzvinka-matiyash/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дзвінка Матіяш - книги та біографія

Дзвінка Матіяш

Дзвінка Матіяш — відома українська письменниця та перекладачка. Навчалася в Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Здійснює переклади з польської та білоруської. Мешкає у Києві. Авторка дорослих та дитячих книг. Дебютувала у 2005 з романом «Реквієм для листопаду», рік потому вийшла книжка «Роман про батьківщину». Книга «Історії про троянди, дощ і сіль» була серед п’ятірки фіналістів премії «Книга року BBC-2012». Біографія Дзвінки Матіяш налічує багато перекладів. Так авторка перекладала роботи таких авторів як: Ян Твардовський, Вітольд Шабловський, Ришард Капусцінський тощо. У 2014 році отримала відзнаку «Заслужений для польської культури». Книга «Дорога Святого Якова», що побачила світ у Видавництві Старого Лева, розповідає про власний досвід авторки, шлях який їй довелось пройти та долі людей, що їй зустрілись. Робота отримала ряд позитивних відгуків.

Матіяш Дзвінка відома і як дитяча письменниця. Зокрема це книги «Марта з вулиці Святого Миколая» та «Перше Різдво». Авторка порушує важливі для розвитку дітей теми, такі як дорослішання, пошук власного призначення, творчість, а також підтримує класичні духовні цінності. У книзі «Перше Різдво» розгортається історія маленького Давида, що дуже хоче дізнатись про прихід Месії. Разом з авторкою читач дізнається історію одного із найбільших християнських свят.

Дзвінка Матіяш співпрацює з багатьма українськими видавництвами: «Темпора», «Видавництво Старого Лева», «Dіscursus» тощо. Окрім власних книг, твори авторки мають місце у збірках, наприклад «13 різдвяних історій».

Сьогодні авторка активно працює, як перекладачка. Незабаром у Видавництві Старого Лева вийде книга «Дочка Чарівниць» у її перекладі. Це щемка та цікава історія дорослішання, написана в стилі роману-казки.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image