Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhordan-piterson/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джордан Пітерсон - книги та біографія

Джордан Пітерсон

Джордан Пітерсон і книги були нерозривним дуетом з самого дитинства Джордана, бо його мати працювала бібліотекаркою і привила своїм дітям любов до читання. Крім того, одна подруга сім’ї, чия донька пізніше стала лідеркою демократичної партії, познайомила хлопця із доробками Орвелла, Гакслі та Солженіцина, чим посіяла перше бунтарське зерня у його душу. Під час навчання в кількох престижних університетах, Пітерсон вивчав психологічні аспекти агресії під час холодної війни, цікавився роботами Ніцше, Юнга та Достоєвського. Він завжди бажав пізнати джерела розвитку усіх пороків сучасного суспільства, тому надалі, повернувшись до Торонто та обійнявши посаду професора психології, взявся за курацію кількох незвичайних дисертацій та проектів.

Найбільшу популярність Джордан Пітерсон, книги якого купити можна тим, хто готовий чути нетривіальні критичні думки, отримав після кількох гучних заяв проти канадських законопроектів. Письменник навіть узявся вести свій блог на ютубі, аби донести інформацію до якнайбільшої кількості людей.  Крім того, як лікар людських душ, Джордан Пітерсон веде регулярний клінічний прийом, пише наукові статті, продовжує вивчати психологію аномалій та релігійних вподобань, підтримує Intellectual Dark Web спільноту. При цьому, не зважаючи на неоднозначність та насиченість протиріччями, думки автора знаходять відгук у сучасному суспільстві. 

Усі його інтерв’ю розбирають на цитати, адже Пітерсон – досвідчений аргуер та вміє чітко відстоювати свою позицію. Так розклали на вислови і його книгу «12 правил життя. Як перемогти хаос», де автор розмірковує про підміну понять, баланс між толерантністю та мораллю, необхідність підвищення усвідомленості про індивідуальну відповідальність. Аби досягти цього самостійно, Джордан пропонує дванадцять пунктів, слідуючи яким, можливо розставити крапки над «і» в згаданих гостросоціальних питаннях. Але якщо ви втомилися від глибоко філософської літератури та прагнете відпочити, радимо звернутися до таких авторів як Джоджо Мойєс,  Артем Чапай, Андрій Кокотюха чи Ана Пунсет, книги яких у Києві і не тільки чекають на свого читача.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image