Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/ana-punset/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ана Пунсет - книги та біографія

Ана Пунсет

Ана Пунсет, книги якої настільки популярні, що були видані більш ніж десятьма мовами, завжди мріяла бути письменницею. Навіть подарунки близьким вона створювала сама, як, наприклад, рукописну автобіографічну книжку, що її отримала бабуся Ани на день народження. Переїхавши з маленького іспанського містечка до гамірної Барселони на навчання в університеті, дівчина захопилася тою динамічною атмосферою. Це також стало чудовою практикою, адже Ана вивчала аудіальні та візуальні комунікації. Першу роботу вона отримала на телебаченні, де займалася написанням сценаріїв та редактурою спічів. Проте її манив великий світ письменництва, тож вона брала участь у багатьох літературних проектах, відвідувала школу сценарної майстерності, працювала у пресі. Далі її чекала робота у видавництві в якості літературної критикині, під час якої жінка робила перші нариси власної книги.

І от настав той момент, коли фраза "Пунсет Ана, купити книги" в Україні та інших країнах світу стала звичною реальністю. Хоча її цикл про "Клуб червоних кедів" лише почали перекладати українською, видавши тільки перші дві книги із п'ятнадцяти, він вже завоював серця підлітків. Проза авторки натхненна і щира, відображає життя без прикрас, допомагає знайти підтримку у персонажах, що видаються напрочуд справжніми. Також у доробку письменниці є і книжечки для найменших, де містяться історії для п'ятихвилинного читання.

Ана Пунсет, книги якої і київські і, наприклад, стамбульські дітлахи із однаковим захватом гортають у книгарнях, каже, що є дуже щасливою людиною. Адже що може бути краще за мрію, яка перетворилася на професію. Схожої думки трималася і Діана Вінн Джонс, чиї фантастичні книги купити в Україні також можна. Обидві письменниці здатні заворожити своєю манерою викладення будь-кого, в їх творах відчувається любов до своєї справи.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image