Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/diana-vinn-dzhons/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Діана Вінн Джонс - книги та біографія

Діана Вінн Джонс

Діана Вінн Джонс, книги якої неодноразово отримували найвищі премії та відзнаки, мала нелегкий життєвий шлях. Через початок Другої світової війни її родина мусила постійно переїжджати та жити у страху. Одначе саме завдяки подорожам та турботам матері про освіту своїх доньок Діана отримала чудовий багаж знань, вступила до Оксфорду та закінчила його з відзнакою. Сестри авторки теж обрали творчі професії, ставши літературними критикинями та мисткинями. Чоловік Діани також мав спеціальність дотичну до літератури. Письменниця вела активну соціальну діяльність, часто публічно виступала. Так вона познайомилася із Нілом Гейманом, дружбу з яким пронесла через ціле життя та навіть присвятила йому один зі своїх романів, адже творчий задум прийшов до неї саме під час чергових бесід із Нілом. 

Книги Діани Вінн Джонс купити варто тим, хто не є прихильником звичних фентезійних тем, адже увесь доробок авторки складається із самобутніх, ні на що не схожих чарівних всесвітів. Найпопулярнішим її романом є "Мандрівний замок Хаула" , що 2004 року отримав екранізацію у вигляді повнометражного аніме, що й досі вважається шедевром свого жанру. А цикл "Світи Крестомансі" вже згадують як класику фентезі-літератури, що не поступається усім відомому Гаррі Поттеру, та ще й був виданий за два десятки років до творів про хлопчика, що вижив.

Книжки Діани Вінн Джонс купити можна і в Україні завдяки видавництву Старого Лева, що подарувало українським читачам якісний переклад доробку авторки, оформлений у автентичний дизайн. Так само чудовим прикладом креативної роботи видавців, тільки на цей раз команди "АртБукс", є і твори Ніка Еліопулоса, книги якого купити просить чи не кожна дитина, бо в основу його сюжетів покладені пригоди в ігровому світі Minecraft.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image