Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/diana-vinn-dzhons/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Діана Вінн Джонс

Діана Вінн Джонс

Життєпис

Діана Вінн Джонс, книги якої неодноразово отримували найвищі премії та відзнаки, мала нелегкий життєвий шлях. Через початок Другої світової війни її родина мусила постійно переїжджати та жити у страху. Одначе саме завдяки подорожам та турботам матері про освіту своїх доньок Діана отримала чудовий багаж знань, вступила до Оксфорду та закінчила його з відзнакою. Сестри авторки теж обрали творчі професії, ставши літературними критикинями та мисткинями. Чоловік Діани також мав спеціальність дотичну до літератури. Письменниця вела активну соціальну діяльність, часто публічно виступала. Так вона познайомилася із Нілом Гейманом, дружбу з яким пронесла через ціле життя та навіть присвятила йому один зі своїх романів, адже творчий задум прийшов до неї саме під час чергових бесід із Нілом. 

Книги Діани Вінн Джонс купити варто тим, хто не є прихильником звичних фентезійних тем, адже увесь доробок авторки складається із самобутніх, ні на що не схожих чарівних всесвітів. Найпопулярнішим її романом є "Мандрівний замок Хаула" , що 2004 року отримав екранізацію у вигляді повнометражного аніме, що й досі вважається шедевром свого жанру. А цикл "Світи Крестомансі" вже згадують як класику фентезі-літератури, що не поступається усім відомому Гаррі Поттеру, та ще й був виданий за два десятки років до творів про хлопчика, що вижив.

Книжки Діани Вінн Джонс купити можна і в Україні завдяки видавництву Старого Лева, що подарувало українським читачам якісний переклад доробку авторки, оформлений у автентичний дизайн. Так само чудовим прикладом креативної роботи видавців, тільки на цей раз команди "АртБукс", є і твори Ніка Еліопулоса, книги якого купити просить чи не кожна дитина, бо в основу його сюжетів покладені пригоди в ігровому світі Minecraft.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 18.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%