Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzheyms-khedli-cheyz/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джеймс Хедлi Чейз

Джеймс Хедлi Чейз

Життєпис

Детективи Джеймса Хедлi Чейза давно стали не лише класикою британської літератури, а й були визнані світовими шедеврами мистецтва. Вони мають стрімкий та динамічний сюжет, котрий змушує читача буквально прилипнути до книги. Можливо, в наші часи перенасичення жанром детективу окремі твори письменника на перший погляд можуть здатися трохи наївними, але не варто забувати, що після першої ж публікації вони здіймали величезний фурор в читацьких колах. Книги Чейза видавалися не лише в Європі та Америці, а й у Азії та Африці, вони збирали мільйонні тиражі та неодноразово екранізувалися. Варто згадати детектив «Дванадцять китайців і жінка». В центрі сюжету – рокова білявка Глорія Лідлер, яка ніколи не мала відбою від залицяльників. Вона підкорювала своєю вродою цілі армії чоловічих сердець, однак сама несподівано закохалася у загадкового й одинокого китайця. Сюжет книги за своєю бурхливістю та темпераментом подібний до справжнього вибуху бомби, тут є і пристрасть, і протиборство, і нещадна помста. Перед читачами розгортається золота класика детективного жанру, яку ми всі так любимо та цінуємо. Не розчарує вас і твір «Покладіть її серед лілій». Гарячі запальні перестрілки доповнюються гарячою запальною пристрастю, а нитка сюжету діє на читачів воістину гіпнотично. Детектив дуже насичений і дуже «смачний», його хочеться перечитувати неодноразово, а події, що описані, буквально лягають на екранізацію.

Книги Джеймса Хедлi Чейза українською мовою можна купити у мережі Книгарні «Є». Це дуже популярний письменник, твори якого часто в топі продажів, а тому доволі швидко розходяться. Подібним автором є Остап Українець, котрий також представлений у Книгарні «Є».

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

825

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 12.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%