Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/brendon-sanderson/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Брендон Сандерсон - книги та біографія

Брендон Сандерсон

Читаючи книги Брендона Сандерсона по порядку, можна опинитися на межі реальності, зовсім поруч з магічним світом, де кожна серія залишає за собою безліч питань.

Брендон Сандерсон - американський письменник, що працює в жанрі фентезі. Закінчив Університет Бригема Янга, де на даний час викладає на факультеті англійської мови.

У 2005 році видавництвом Tor Books була видана дебютна книга Брендона Сандерсона - фентезійний роман «Елантріс» про прекрасне місто, яке покинула магія. Після виходу цієї книги Брендон Сандерсон був висунутий на здобуття премії, що присуджується кращим авторам-дебютантам. Наступний роман Сандерсона «Попіл і сталь» вийшов влітку 2006 року. Вона починає фентезійну трилогію «Народжений туманом». Таким чином, дії «Народженого туманом» відбувається в світі, де темний володар здобув перемогу. У 2010 році був опублікований один з найважливіших романів автора: «Шлях королів», що послужив основою для нової, масштабної епопеї «Архів штормсвітла» - циклу з десяти книг. Після смерті Роберта Джордана в 2007 році Сендерсон був обраний для закінчення всесвітньо відомої серії книг Джордана «Колесо часу» і замість однієї запланованої, було анонсовано вихід трьох книг з серії «Колесо часу». Перша з них, «Буря суне», була опублікована 2009 року і відразу зайняла перше місце в рейтингу бестселерів New York Times. Автором написано майже два десятка повістей і оповідань в самих різних жанрах, як доповнення до вже виданих романів, так і повністю самостійних.

Багато часу автор приділяє описам битв, військового устрою, традицій і питань честі. 

Купивши книги Брендон Сандерсон, можна отримати багато відповідей, адже у кожному фіналі сюжетні лінії не лише динамічно переплітаються, а й сходяться воєдино в химерний візерунок і завжди обіцяють захоплююче продовження.

Слід зазначити, що дія більшості творів Сандерсона відбувається у вигаданому всесвіті Космері, в якій діють загальні магічні закони, а деякі персонажі подорожують між світами, переходячи з однієї книги в іншу.

Якщо хочеться прочитати сучасний любовний роман, то твори Анна Тодд допоможуть зануритися в історію про стосунки молодих людей і відволіктися від рутини.

Сортувати по
З-імли-народжені. Книга 1
-36%
З-імли-народжені. Книга 1
Брендон Сандерсон
1 241 грн
791 грн
Купити
Небовись
-36%
Небовись
Брендон Сандерсон
1 210 грн
773 грн
Купити
Skyward. Book 1
-5%
Skyward. Book 1
Брендон Сандерсон
641 грн
608 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image