Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/anna-todd/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Анна Тодд - книги та біографія

Анна Тодд

Купити книги Анни Тодд варто всім шанувальникам якісних історій про кохання, де події більше скидаються на правду, ніж на романтичний вимисел. 

Анна Рене Тодд - письменниця, автор бестселерів New York Times серії «Опісля». Народилася 1989 році в США і стала літературним феноменом, а також відмінним прикладом для письменників-початківців. 

В якийсь момент Анна зрозуміла, що світу, створеного улюбленими письменниками, їй не вистачає і почала створювати свою історію за мотивами популярних сюжетів на своєму телефоні та публікувати їх в додатку Wattpad. Незабаром хобі переросло в літературну кар'єру, адже серія романів «Опісля» отримала феноменальну популярність. Автор швидко стала зіркою самвидавної платформи. Тодд написала на Wattpad три книги, кожна з яких описувала розвиток бурхливих відносин між студентами коледжу Тесою Янг і Гаррі Стайлзо м (Хардіном Скоттом в друкованій версії).Твори Анни Тодд називають «ванільною версією “П'ятдесяти відтінків сірого”». Її проза припала до душі онлайн-публіці, в результаті роман про Хардін і Тес прочитало понад мільйон користувачів, які з нетерпінням чекали продовження. Так з'явилися сиквели «Опісля сварки», «Опісля падіння» і «Опісля - довго і щасливо». За висловом самої Ганни Тодд, вона відчуває себе старшою сестрою, так як постійно розмовляє з читачем. 

У 2019 році за мотивами першої частини серії режисер Дженні Гейдж зняла мелодраму «Після».

Твори Анни Тодд постійно тримають читача в напрузі, а герої пройшли практично через всі труднощі, через які проходять більшість реальних пар. Замовити книги Анни Тодд можна на нашому сайті або купити в мережах магазинів «Книгарня Є».

Книги Іцхака Адізеса варто купити читачам, які хочуть навчитися ефективно управляти компанією, розвивати бізнес або побудувати успішну кар'єру. Ознайомитися з асортиментом можна в нашому інтернет-магазині або в книгарнях міста Києва та інших міст.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image