Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/anna-todd/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Анна Тодд

Анна Тодд

Життєпис

Купити книги Анни Тодд варто всім шанувальникам якісних історій про кохання, де події більше скидаються на правду, ніж на романтичний вимисел. 

Анна Рене Тодд - письменниця, автор бестселерів New York Times серії «Опісля». Народилася 1989 році в США і стала літературним феноменом, а також відмінним прикладом для письменників-початківців. 

В якийсь момент Анна зрозуміла, що світу, створеного улюбленими письменниками, їй не вистачає і почала створювати свою історію за мотивами популярних сюжетів на своєму телефоні та публікувати їх в додатку Wattpad. Незабаром хобі переросло в літературну кар'єру, адже серія романів «Опісля» отримала феноменальну популярність. Автор швидко стала зіркою самвидавної платформи. Тодд написала на Wattpad три книги, кожна з яких описувала розвиток бурхливих відносин між студентами коледжу Тесою Янг і Гаррі Стайлзо м (Хардіном Скоттом в друкованій версії).Твори Анни Тодд називають «ванільною версією “П'ятдесяти відтінків сірого”». Її проза припала до душі онлайн-публіці, в результаті роман про Хардін і Тес прочитало понад мільйон користувачів, які з нетерпінням чекали продовження. Так з'явилися сиквели «Опісля сварки», «Опісля падіння» і «Опісля - довго і щасливо». За висловом самої Ганни Тодд, вона відчуває себе старшою сестрою, так як постійно розмовляє з читачем. 

У 2019 році за мотивами першої частини серії режисер Дженні Гейдж зняла мелодраму «Після».

Твори Анни Тодд постійно тримають читача в напрузі, а герої пройшли практично через всі труднощі, через які проходять більшість реальних пар. Замовити книги Анни Тодд можна на нашому сайті або купити в мережах магазинів «Книгарня Є».

Книги Іцхака Адізеса варто купити читачам, які хочуть навчитися ефективно управляти компанією, розвивати бізнес або побудувати успішну кар'єру. Ознайомитися з асортиментом можна в нашому інтернет-магазині або в книгарнях міста Києва та інших міст.

Сортувати по
Опісля
Хіт
Опісля
Анна Тодд
318 грн
254 грн
Купити
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 11:00 09.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%