Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/itskhak-adizes/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Іцхак Адізес

Іцхак Адізес

Життєпис

Іцхак Кальдерон Адізес - визнаний спеціалст на полі виведення на новий рівень бізнес-процесів та урядової діяльності шляхом погодження радикальних змін, які не сприяють конфліктам, які стають на заваді змінам.

За останні тридцяти п'яти років Адізес співпрацював з багатьма комерційними організаціями світу, був консультантом щодо налагодження політичної взаємодії та співпраці в урядах багатьох держав. 

Він заснував Інститут Адізеса, що регулярно потрапляє в рейтинги найкращих компаній, що надають консалтингові послуги. Відділення Інституту Іцхака Адізеса існують у 15 країнах світу. Автор також відзначений серед відомих авторів і має промови в бильше, ніж сорока державах, його праці були висвітлені в найвідоміших журналах.

Адізес відомий своєю теорією життєвих періодих фірм, а також підходом до типології керівників. Книжка бізнес-тренара «Корпоративні процеси: як організації ростуть і вмирають. Що з цим робити?» вважається еталонним посібником в теорії управління. Серед інших відомих книг Іцхака Адізеса не можна не виділити книгу «Ідеальний керівник», де автор розглядає проблему, чому не існує ідеального керівника.

Книги Адізеса різнобічні та зосереджені на великій кількості аспектів життєдіяльності особистості. У тому, що стосується розвивання чеснот керівника, Іцхак Адізес схиляється до того, що ідеального менеджера не існує. Один керівник не в стані відповідати за усі функції. Через те треба делегувати повноваження. Так, ідеальний менеджер існує, але це не міфічна істота, що схожа на єдинорога, а декілька людей, становлять собою команду.

Купити книги Іцхака Адізеса легко в інтернет-магазині або в книгарнях Є міста Києва та інших міст.

Твори Андрія Любки - це ковток свіжого повітря, а книжки здивують своєю драматичністю, багатошаровим змістом та легким стилем.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 11:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%