Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/itskhak-adizes/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Іцхак Адізес - книги та біографія

Іцхак Адізес

Іцхак Кальдерон Адізес - визнаний спеціалст на полі виведення на новий рівень бізнес-процесів та урядової діяльності шляхом погодження радикальних змін, які не сприяють конфліктам, які стають на заваді змінам.

За останні тридцяти п'яти років Адізес співпрацював з багатьма комерційними організаціями світу, був консультантом щодо налагодження політичної взаємодії та співпраці в урядах багатьох держав. 

Він заснував Інститут Адізеса, що регулярно потрапляє в рейтинги найкращих компаній, що надають консалтингові послуги. Відділення Інституту Іцхака Адізеса існують у 15 країнах світу. Автор також відзначений серед відомих авторів і має промови в бильше, ніж сорока державах, його праці були висвітлені в найвідоміших журналах.

Адізес відомий своєю теорією життєвих періодих фірм, а також підходом до типології керівників. Книжка бізнес-тренара «Корпоративні процеси: як організації ростуть і вмирають. Що з цим робити?» вважається еталонним посібником в теорії управління. Серед інших відомих книг Іцхака Адізеса не можна не виділити книгу «Ідеальний керівник», де автор розглядає проблему, чому не існує ідеального керівника.

Книги Адізеса різнобічні та зосереджені на великій кількості аспектів життєдіяльності особистості. У тому, що стосується розвивання чеснот керівника, Іцхак Адізес схиляється до того, що ідеального менеджера не існує. Один керівник не в стані відповідати за усі функції. Через те треба делегувати повноваження. Так, ідеальний менеджер існує, але це не міфічна істота, що схожа на єдинорога, а декілька людей, становлять собою команду.

Купити книги Іцхака Адізеса легко в інтернет-магазині або в книгарнях Є міста Києва та інших міст.

Твори Андрія Любки - це ковток свіжого повітря, а книжки здивують своєю драматичністю, багатошаровим змістом та легким стилем.

Сортувати по
Сортувати по