Україна під час російсько-української війни 2014-2023 рр. Ґенеза національної стійкості
Паперова книга
В наявності
Special Price
466₴
ціна
ЄКЛУБ
КРАЩА
ціна
Regular Price
728₴
Доставка
від 0
Нова Пошта
від 0 до 69 грн
на відділення
69 грн
для замовлень від 799 грн
безкоштовно
в поштомат
55 грн
для замовлень від 599 грн
безкоштовно
Укрпошта
від 0 до 45 грн
на відділення
45 грн
для замовлень від 399 грн
безкоштовно
Meest Пошта
від 0 до 50 грн
на відділення
50 грн
для замовлень від 499 грн
безкоштовно
Оплата
Післяплата, карткою
Післяплата
на пошті при отриманні замовлення
Картою
оплата картою на сайті
Знижка 36%, встигни!
Залишилось:
| Автор | Борис Попков |
|---|---|
| Видавництво | Ліра-К |
| Рік видання | 2023 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 272 |
| Обкладинка | М'яка |
| ISBN | 9786175205457 |
| Формат | 145x200xмм |
| Тип | Паперова книга |
| Наявність ілюстрацій | Ні |
| Перекладна | Ні |
Анотація "Україна під час російсько-української війни 2014-2023 рр. Ґенеза національної стійкості", Борис Попков
В Україні протягом останніх десятиліть сформовані потужні наукові школи історії, права, соціології, психології, філології, педагогіки. Хто як не вчені, які присвятили роки свого життя вивченню проблематики становлення та реформування держав, державних інститутів, механізмів правового впливу на процеси, що відбуваються у суспільстві, мають дати відповідь на головне питання, яке стоїть нині перед українським і світовим суспільством: Як стабілізувати суспільно-політичну ситуацію яка склалась в північно-східній частині Євразійського континенту? Бо Світу потрібно вирішити глобальну проблему приведення в адекватний стан Російську Федерацію, її політичних лідерів і громадян, які вважають себе вправі нищити інших на догоду своїм ідеологічним штампам.
Колективна монографія містить творчий доробок вчених різних галузей науки, стане в нагоді всім хто вивчає проблематику рашизму, гібридних війн, протидію зовнішній військовій агресії та тероризму.
Колективна монографія містить творчий доробок вчених різних галузей науки, стане в нагоді всім хто вивчає проблематику рашизму, гібридних війн, протидію зовнішній військовій агресії та тероризму.
Write Your Own Review
