Особисті речі. Розповіді про одяг у концтаборах і таборах смерті

Код: ІЛ-00043148
Читати уривок -35%
Паперова книга
В наявності

Special Price 549 ціна ЄКЛУБ КРАЩА ціна Regular Price 844
Доставка
від 0
Nova Poshta
Нова Пошта
від 0 до 69 грн
на відділення
69 грн
для замовлень від 799 грн
безкоштовно

в поштомат
55 грн
для замовлень від 599 грн
безкоштовно
UkrPoshta
Укрпошта
від 0 до 45 грн
на відділення
45 грн
для замовлень від 399 грн
безкоштовно
Meest
Meest Пошта
від 0 до 50 грн
на відділення
50 грн
для замовлень від 499 грн
безкоштовно
Оплата
Післяплата, карткою
Money
Післяплата
на пошті при отриманні замовлення
visa
mastercart
Картою
оплата картою на сайті
Знижка 35%, встигни!
Залишилось:
Автор Кароліна Сулєй
Видавництво Видавництво Старого Лева
Перекладач Андрій Савенець
Рік видання 2025
Показати все

Анотація "Особисті речі. Розповіді про одяг у концтаборах і таборах смерті", Кароліна Сулєй

«Особисті речі. Розповідь про одяг у концтаборах і таборах смерті» польської письменниці, журналістки та культурної антропологині Кароліни Сулєй — це унікальне дослідження, присвячене життю в концтаборах через призму одягу та особистих речей, які залишалися з людьми навіть у найжорстокіших умовах.Авторка розповідає про значення одягу для тих, хто був позбавлений гідності, людських прав і навіть свого імені, показує одяг як символ боротьби за власне «я».
Ґрунтуючись на архівних матеріалах, інтерв'ю з тими, хто пережив табори, та історичних джерелах, Кароліна Сулєй піднімає тему людської гідності, ідентичності, тілесності та культури, а також взаємодії людей з матеріальними речами в надзвичайних обставинах. «Особисті речі» — це зворушливий і водночас глибокий погляд на історію, де одяг стає свідком страждань, боротьби і внутрішньої сили.

Кароліна Сулєй – польська письменниця, журналістка, дослідниця і водночас археолог людських спогадів. Її книга «Особисті речі. Розповіді про одяг у концтаборах і таборах смерті» – це лабораторія пам’яті. Вона дістала з забутої шафи речі, які мовчали десятиліттями, і змусила їх говорити. 

Що може розповісти ґудзик? Або смугаста роба? Що приховує зрізане волосся у брудному мішку? Це розповідь, у якій одяг перестає бути тканиною і стає шкірою: чужою, краденою, але такою, що іноді рятує. Крізь сотні свідчень і документів, спогади в'язнів перетворюються на детективну мозаїку, де кожна деталь – підказка про збережену гідність. Серед тіней з'являються голоси: актриса, портниха, в’язень, який вишиває на клапті таємний знак. Вони не просять жалю – лише погляду. 

Write Your Own Review
Особисті речі. Розповіді про одяг у концтаборах і таборах смерті

Оцініть книжку вибравши відповідну кількість зірок

Цікавість книги

Якість книги