Фінансування економічного розвитку
| Автор | РІчард Бінґем, Едвард Гилл, Семміс Вайт |
|---|---|
| Видавництво | Літопис |
| Перекладач | Галина Пехник, Володимир Дегтярев |
| Рік видання | 2003 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 416 |
| Обкладинка | М'яка |
| Вага | 500 |
| ISBN | 9667007749 |
| Формат | 145x215xмм |
| Тип | Паперова книга |
| Наявність ілюстрацій | Ні |
| Перекладна | Так |
Анотація "Фінансування економічного розвитку", РІчард Бінґем, Едвард Гилл, Семміс Вайт
Річард Бінґем, Едвард Гілл та Семміс Вайт – відомі дослідники у сфері міського розвитку, державного управління та економічної політики. Їхня спільна праця «Фінансування економічного розвитку» стала результатом багаторічного досвіду, викладання та практичних досліджень у галузі, що безпосередньо впливають на формування сучасних моделей регіональної економіки. Книга видана українською мовою видавництвом «Літопис».
У виданні подано аналіз різних механізмів залучення коштів для розвитку територій. Розглянуто інструменти фінансування, серед яких промислові облігації, венчурні фонди, податкові пільги, спеціальні програми розвитку для кризових районів, а також можливості співпраці держави й приватного бізнесу. Значна увага приділена ідеї створення оборотних кредитних фондів та дослідницьких парків, що мають стати базою для зростання підприємництва.
Книга допомагає побачити економічний розвиток як складний процес, що вимагає стратегічного мислення, узгоджених дій влади та бізнесу, а також готовності застосовувати нестандартні рішення. Це практичне дослідження, яке порушує питання інтеграції регіонів у ширший економічний простір та формування нових точок зростання.
Купити книгу «Фінансування економічного розвитку» можна у мережі «Книгарня «Є». Тим, кого зацікавила ця тематика, варто також звернути увагу на працю Олега Лугініна «Економетрія. Посібник».