Інстамозок. Як екранна залежність призводить до стресів і депресії

Код: ІН-00003329
Читати уривок
Паперова книга
Немає у наявності
290 грн
Доставка
від 0
Nova Poshta
Нова Пошта
від 0 до 60 грн
на відділення
60 грн
для замовлень від 799 грн
безкоштовно

в поштомат
55 грн
для замовлень від 599 грн
безкоштовно
UkrPoshta
Укрпошта
від 0 до 39 грн
на відділення
39 грн
для замовлень від 349 грн
безкоштовно
Meest
Meest Пошта
від 0 до 50 грн
на відділення
50 грн
для замовлень від 499 грн
безкоштовно
Оплата
Післяплата, карткою
Money
Післяплата
на пошті при отриманні замовлення
visa
mastercart
Картою
оплата картою на сайті
Автор Андрес Гансен
Видавництво Наш Формат
Перекладач Ганна Топіліна
Рік видання 2020
Показати все

Анотація "Інстамозок. Як екранна залежність призводить до стресів і депресії", Андрес Гансен

«Не для світу цього», — можна сказати про мозок людини. Так, наш складний і багатогранний мозок формувався не для сучасної цифрової епохи зі смартфонами та планшетами. Не для середовища, де вдосталь їжі й мізерні шанси стати обідом хижака. І навіть не для світу, де відчайдушно прагнуть щастя. Мозок розвивався в умовах, де на першому місці було виживання (який сенс робити людину щасливішою, якщо завтра її з’їсть гепард?). Він винагороджував людину дофаміном за калорійну й солодку їжу, що насичує і рятує від голоду. Але часи змінилися, а мозок лишився таким самим. Для широкого кола читачів, всіх, хто хоче покращити якість свого життя та подолати залежність від соціальних мереж.

Соціальні мережі стали неодмінною частиною сучасного життя і суттєво змінили спосіб, яким ми спілкуємося, отримуємо інформацію та сприймаємо світ. Вони впливають на наші відносини, поведінку, психологічний стан і навіть самоусвідомлення.

Одним з ключових аспектів впливу соціальних мереж є їхній вплив на наше емоційне становище.

Крім того, соціальні мережі впливають на наші соціальні взаємини. З одного боку, вони дають можливість знаходити нових друзів, спілкуватися зі своїми близькими та ділитися своїми думками і враженнями. З іншого боку, вони можуть привести до відчуття відчуженості, бо взаємодія відбувається через екрани, а не через особистий контакт. Важливо враховувати, що використання соціальних мереж може балансувати між користю і шкодою. Вони здатні бути цінним інструментом для спілкування, обміну інформацією і підтримки, допоможуть знайти нових друзів, а головне – однодумців, колег за вподобаннями, хобі. Однак, саме в соціальних мережах повно аферистів, до того ж, надмірне їх використання призводить до сильної залежності. Отже, варто бути обачними і підготовленими.  

Write Your Own Review
Інстамозок. Як екранна залежність призводить до стресів і депресії

Оцініть книжку вибравши відповідну кількість зірок

Цікавість книги

Якість книги