Щоденник стосунків самої із собою. Том 1

Код: ІЛ-00041775
Читати уривок -38%
Паперова книга
В наявності

Special Price 296 ціна ЄКЛУБ КРАЩА ціна Regular Price 477
Доставка
від 0
Nova Poshta
Нова Пошта
від 0 до 69 грн
на відділення
69 грн
для замовлень від 799 грн
безкоштовно

в поштомат
55 грн
для замовлень від 599 грн
безкоштовно
UkrPoshta
Укрпошта
від 0 до 45 грн
на відділення
45 грн
для замовлень від 399 грн
безкоштовно
Meest
Meest Пошта
від 0 до 50 грн
на відділення
50 грн
для замовлень від 499 грн
безкоштовно
Оплата
Післяплата, карткою
Money
Післяплата
на пошті при отриманні замовлення
visa
mastercart
Картою
оплата картою на сайті
Знижка 38%, встигни!
Залишилось:
Автор Наґата Кабі
Видавництво Видавництво
Перекладач Аліна Кудіна
Рік видання 2024
Показати все

Анотація "Щоденник стосунків самої із собою. Том 1", Наґата Кабі

Авторка добряче нашумілого манґа-есею «Мій лесбійський досвід самотности» Наґата Кабі пише листи від себе з минулого до себе в майбутнє, розкриваючи теми розбіжностей поглядів між дітьми і батьками, першого досвіду самостійного винаймання помешкання, неочікуваного кохання, а також життя «після»… Ще один не менш відвертий манґа-есей!

Наґата Кабі — авторка, яка вміє говорити так, що здається, ніби читаєш сторінки власного життя. Її манґа «Щоденник стосунків самої із собою. Том 1» відкриває двері в душу людини, яка сміливо ділиться своїми переживаннями.

Це інтимний діалог автора із собою. Читач мандрує крізь внутрішні баталії, відлуння минулого і тінь сьогодення. Роздуми переплітаються з моментами болю, радості та несподіваних відкриттів. На сторінках — чесний портрет емоцій: без прикрас і напівтонів. Сюжет дозволяє ненав’язливо заглибитися в складні, але такі знайомі аспекти людської природи.

Сторінки книги наче дихають щирістю. Це глибока розмова про прийняття себе, боротьбу з тривогами та пошуки балансу. Книга зворушує й надає підтримку, мов тепла ковдра у холодний день. Вона відкриває простір для роздумів, а також підносить питання, які кожен може сприйняти по-своєму.

Цей том, разом з іншими манґами авторки, ви знайдете від «Видавництво». Купити його можна на полицях розділу «Манґа» в мережі магазинів Книгарня «Є» або замовити онлайн. Також, обов’язково зверніть увагу на «Мій лесбійський досвід самотності» цієї ж авторки.

Write Your Own Review
Щоденник стосунків самої із собою. Том 1

Оцініть книжку вибравши відповідну кількість зірок

Цікавість книги

Якість книги