Благословенна земля. Том 2
| Автор | Ідзумі Ічімон |
|---|---|
| Видавництво | Сафран |
| Перекладач | Юрій Торопчин |
| Рік видання | 2026 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 160 |
| Обкладинка | М'яка і суперобкладинка |
| Вага | 0.231 |
| ISBN | 9786178376383 |
| Формат | 150x210x14мм |
| Серія книг | Благословенна земля |
| Тип | Паперова книга |
| Наявність ілюстрацій | Так |
| Перекладна | Так |
Анотація "Благословенна земля. Том 2", Ідзумі Ічімон
Другий том — це розповідь про перші сумніви та пробудження справжніх почуттів, про тибетську мудрість, шлях цілителя й кохання, що розквітає серед гірських вершин.
Ідзумі Ічімон продовжує розповідь про тибетські традиції у «Благословенна земля. Том 2». Це видання від видавництва «Сафран» детально відтворює побут та звичаї високогір’я вісімнадцятого століття крізь призму життя молодого цілителя.
Канг Джіпа та його наречена Моші Раті продовжують шлях до весілля, долаючи щоденні труднощі та практикуючи медицину. Робота головного героя відкриває дівчині нові риси його характеру, проте поява подруги з минулого вносить неспокій у їхні взаємини. Сюжет зосереджений на перших сумнівах, випробуваннях вірності та розвитку почуттів між молодими людьми на тлі суворої природи.
Автор піднімає питання етики лікаря, важливості знань та гармонії з навколишнім світом. Опис зосереджений на культурних деталях та соціальних нормах тогочасного суспільства, що робить видання цінним для поціновувачів етнографічних деталей. Тут розкривається ціна досвіду та мудрість, необхідна для зцілення тіла і душі.
Купити цю книгу ви можете прямо зараз на нашому сайті або в магазинах мережі Книгарня «Є» у розділі «Манґа». Також радимо звернути увагу на «У цьому куточку світу. Том 1».
