Тінь вітру. Книга 1 (Цвинтар забутих книжок)

Читати уривок -39%
Паперова книга
Немає в наявності
Special Price 186 ціна ЄКЛУБ КРАЩА ціна Regular Price 304
Доставка
від 0
Nova Poshta
Нова Пошта
від 0 до 69 грн
на відділення
69 грн
для замовлень від 799 грн
безкоштовно

в поштомат
55 грн
для замовлень від 599 грн
безкоштовно
UkrPoshta
Укрпошта
від 0 до 45 грн
на відділення
45 грн
для замовлень від 399 грн
безкоштовно
Meest
Meest Пошта
від 0 до 50 грн
на відділення
50 грн
для замовлень від 499 грн
безкоштовно
Оплата
Післяплата, карткою
Money
Післяплата
на пошті при отриманні замовлення
visa
mastercart
Картою
оплата картою на сайті
Автор Карлос Руїс Сафон
Видавництво Видавництво «КСД»
Перекладач Інна Паненко
Рік видання 2021
Показати все

Анотація "Тінь вітру. Книга 1 (Цвинтар забутих книжок)", Карлос Руїс Сафон

«Тінь вітру» — перша книжка із циклу романів, дія яких відбувається в літературному всесвіті Цвинтаря забутих книжок. Вона перекладена більш ніж 30 мовами й видана у 40 країнах світу загальним накладом 10 мільйонів примірників.

Книжка містить цілий світ. Вона може відповісти на багато запитань, а інколи може втрутитися у ваше життя — і змінити його до невпізнання… Знайшовши на Цвинтарі забутих книжок твір маловідомого письменника, юний Даніель за одну ніч прочитує його. І розуміє, що віднині життя не буде таким, як раніше. Про що ця історія? Про вигадливі лабіринти фантазії? Про диявола, який сходить зі сторінок книжки й починає плутати карти всім дійовим особам? Про війну, яка нівечить людські життя? Так, але передусім це, звісно, історія про кохання, про вічний потяг душ і тіл, заради якого тільки й варто жити.

Карлос Руїс Сафон є іспанським письменником, що створив багато бестселерів, серед яких, зокрема, роман «Тінь вітру» (2001), завдяки якому автор зміг здобути численні літературні нагороди.

"Тінь вітру" — перша книга з серії романів, дія яких розгортається у літературному всесвіті Цвинтаря забутих книжок. Завдяки своєму захопливому напруженому сюжету та унікальному художньому стилю, ця книга завоювала увагу читачів по всьому світу і була перекладена більш ніж 30 мовами і видана в 40 країнах, а її сумарний наклад складає 10 мільйонів примірників.

Роман розповідає про молодого Даніеля, який знаходить твір невідомого письменника на Цвинтарі забутих книжок і за одну ніч повністю вивчає його. Ця подія змінює його життя назавжди. В чому полягає глибинний секрет випадкової книги? Та чи була вона такою вже випадковою долі Даніеля? Твір веде читача через вигадливі лабіринти фантазії, змушуючи зіткнутися з дияволом, що вилазить зі сторінок, і втягуючи у війну, яка переплітає безліч людських доль. Проте, перш за все, це історію про найсильніший і вічний потяг душ і тіл — кохання, заради якого варто жити.

Книга стане у пригоді тим, хто цінує захопливі сюжети, унікальний стиль письма та глибокі емоційні переживання персонажів, а також любителям фантастики, магії, історичних загадок та романтичних сюжетів. Крім того, ті, хто цікавиться літературою, що об'єднує різні жанри і розкриває глибокі філософські та моральні аспекти, також знайдуть у цьому творі захопливий досвід.

"Тінь вітру" Карлоса Руїса Сафона можна купити в Книгарні «Є» у два способи: якщо звернутися до одного з наших магазинів або оформити замовлення просто на цьому сайті всього у кілька кліків. А якщо ви шукаєте більше історій від цього письменника, перегляньте видання «Туманне місто. Книга 5».

Write Your Own Review
Тінь вітру. Книга 1 (Цвинтар забутих книжок)

Оцініть книжку вибравши відповідну кількість зірок

Якість книги

Цікавість книги