Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/karlos-ruis-safon/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Карлос Руїс Сафон - книги та біографія

Карлос Руїс Сафон

Книги Карлоса Руїса Сафона стали настільки популярним, що їх можна купити у всіх куточках земної кулі.

Карлос Руїс Сафон народився в Барселоні в 1964 році. Здобувши вищу освіту за спеціальністю сценарист, він поїхав в Лос-Анджелес, де почав письменницьку кар'єру. Його дебютом став роман «Володар туману», орієнтований на підліткову аудиторію. Пізніше були опубліковані романи «Опівнічний палац», «Вересневі вогні» (об'єднані в «Трилогію туману») та «Марина». 

У 2001 році вийшов у світ роман «Тінь вітру», який мав приголомшливий успіх не тільки в Іспанії, але і по всьому світу. Книга була перекладена на 45 мов, опублікована в різних країнах світу загальним тиражем понад 10 млн примірників, відзначена 15 престижних літературних премій. Наступний роман Сафона «Гра янгола» відразу був опублікований барселонським видавництвом мільйонним тиражем. Схвальні відгуки на роман «В'язень неба», виданий у 2011 році, доводять, що Сафон недаремно належить до числа найвідоміших письменників в світі. 

Якщо в романі «Тінь вітру» елементи надприродного були хиткими і не цілком певними, то в «Грі янгола» присутній цілий набір містичних подій - це демонічне походження і надприродні здібності головних героїв, мотив вічного життя, воскресіння, зникаючих будівель та інтер'єрів.

Нова книга Карлос Руїса Сафона має назву «Лабіринт духів» — це заключна частина культової серії «Кладовище забутих книг». Стиль письма автора змушує переживати за дійових осіб і уважно стежити за їхніми долями. Книга затягує образами героїв, яких автор зображує з великою майстерністю. Всі таємниці будуть розгадані, в результаті чого читачі отримають цілісну картину, що з'єднала всі історії воєдино.

Біографія Карлоса Руїса Сафона вказує на безліч впливів і жанрів, на яких грунтується творчість автора, що підтверджує самобутність автора.

У нашому інтернет-магазині ви можете також купити твори Дугласа Адамса, а також скористатися доставкою по Києву та інших великих містах країни.

Сортувати по
Марина
-18%
Марина
Карлос Руїс Сафон
272 грн
222 грн
Купити
Туманне місто. Книга 5
-19%
Туманне місто. Книга 5
Карлос Руїс Сафон
248 грн
202 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image