Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/duglas-adams/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дуґлас Адамс - книги та біографія

Дуґлас Адамс

Книги Дугласа Адамса займають у читачів не останнє місце чудових відкриттів.

Дуглас Адамс — англійський письменник, драматург, сценарист. Його безмежна фантазія подарувала читачам усього світу такі шедеври фантастичного жанру, як «Путівник по Галактиці для космотуристів», «Ресторан “Кінець світу”», «Бувайте, та дякуємо за рибу» та багато іншої гумористичної фантастики. Його роботи багато разів відзначалися почесними нагородами і преміями.

Дуглас Адамс народився 1952 року в Кембриджі, Великобританія. Його захоплення письменництвом почалося ще в пору учнівства, а розповіді навіть були опубліковані в шкільних журналах.У 1971 році юнак вступив до коледжу св. Джона в Кембриджі. У 1974-му Дуглас отримав ступінь бакалавра з англійської літератури. Адамс розробив сценарій свого авторського шоу «Путівник по Галактиці для космотуристів», який вийшов в радіоефір 1978 року і мав величезний успіх не тільки серед глядачів.

Дуглас Адамс говорив, що ідея написати «Путівник по Галактиці для космотуристів» прийшла йому під час його власного подорожі автостопом до Стамбула, коли він дивився на зірки під час однієї з ночівель під відкритим небом. Знав би він тоді, що ця ідея принесе йому всесвітній успіх.

У 1980 році автор пише другу книгу циклу — «Ресторан “Кінець світу”», в якій тривають пригоди Артура і його друзів. В той самий час, твори Адамса потрапили в список американських бестселерів. У 1984 році Дугласом написана четверта книга циклу «Бувайте, та дякуємо за рибу», а в 1992-му — заключний твір «Загалом безпечна». Крім того, автор створив ряд творів про зникаючі види тварин, а також написав кілька містичних детективів. 

Цікава біографія Дугласа Адамса знайомить читачів з його творчістю і незвичайним фантастико-гумористичним жанром, яким англійський письменник майстерно володів. Після чого виникає бажання найшвидше поповнити книжкову полицю книгами автора.

Ознайомитися і купити книги Дугласа Адамса можна в нашому інтернет-магазині або в книгарнях міста Києва та інших міст.

Також рекомендуємо вам книги Барбари Кантіні про несхожості, сміливість, прийняття. Про те, що не дивлячись на зовнішні різниці, всередині всім нам потрібні друзі — і це дуже добре, коли вони знаходяться.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image