Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/barbara-kantini/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Барбара Кантіні - книги та біографія

Барбара Кантіні

Барбара Кантіні стала відомою завдяки серії книг про дівчинку Мортіна.

Барбара Кантіні — італійська письменниця, художниця, ілюстратор, аніматор. Народилася в 1977 році у Флоренції, Італія. Після отримання освіти аніматора працювала над різними мультфільмами на італійському телебаченні. У 2011 році вона виграла головну премію конкурсу «Ілюстратор року» та з того часу повністю присвятила себе роботі ілюстратора і співпрацює з різними видавництвами по всьому світу. 

Книги Барбари Кантіні знайомлять читачів з історією про про дівчинку-зомбі Мортіну, що живе в занедбаному замку. Мортіна мріє завести друзів, але з'являтися в сусідньому селі їй строго заборонено. Це історії, які написані і намальовані самою авторкою: безліч цікавих моментів у вигляді малюнків і доповнень до сюжету. А ще дорослим буде абсолютно не нудно читати — в малюнках є багато глибокого підтексту. Також варто відзначити чудове оформлення книг і барвисті ілюстрації, які приголомшують своєю якістю. Текст гармонійно взаємодоповнює картинки, містить подробиці і цікаві деталі.

Чудова серія книг про те, як вийти за межі комфорту і отримати за це чарівну нагороду — друзів, віру в майбутнє. Добрі і смішні італійські казки, вигадані і намальовані самою авторкою, що вже стали популярними в Європі.

Книги Барбари Кантіні варто купити юним читачам, які люблять слухати і розглядати разом з батьками цікаві історії, а також для самостійного читання. Подобаються також дорослим, хоча і розраховані для дітей віком до 3 років. Ознайомитися з книгами Барбари Кантіні можна в нашому інтернет-магазині або в книгарнях міста Києва та інших міст.

Також рекомендуємо ознайомитись з біографією Наталії Матолінець. Усі книжки Наталії Матолінець дарують змогу вплести у наш світ трішки магії, балансувати на межі реальності та вигадки і проговорювати певні проблеми крізь метафори.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image