Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/nataliya-matolinets/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Наталія Матолінець - книги та біографія

Наталія Матолінець

Книги Наталії Матолінець підкорюють читачів своїми переплетеннями міфів і реальності, магії і повсякденності, коли історія читається на одному диханні.

Наталія Матолінець – українська сучасна письменниця, яка працює в жанрі фентезі, журналістка, член Національної спілки письменників України з 2014 року. Наталія закінчила Львівський університет у 2013 році, факультет журналістики. Відтоді працює за фахом в різних ЗМІ.

З біографії Наталії Матолінець можна дізнатись, що у дитинстві обожнювала грецькі міфи і хоча смаки змінювалися, але не потяг до книг. Наталя любить подорожувати, надихаючись новими сюжетами для творчості, малює скетчі до своїх історій і веде блог про місця, де побувала.

Наталія Матолінець починала з поезії – у Львові видано дві збірки: «Краплини світла» (2005), «Акварелі і аромати» (2013), в яких переважає любовна лірика. Публікувалася в численних альманахах і журналах, учасниця і фіналістка конкурсів фантастичних оповідань від об'єднання «Зоряна Фортеця», фіналіст, учасник і номінант багатьох інших літературних конкурсів, фестивалів, премій і відзнак.

Усі книжки Наталії Матолінець опубліковані в серіях для юнацтва: цикл про Варту – міське фентезі, «Академія Аматерасу» і «Гессі» – міфологічне фентезі. 

Книги «Академія Аматерасу» і «Гессі» пов'язані Академією, в якій проходять навчання переродження боги. Це цікавий мікс магії, колориту прекрасної епохи, підліткових проблем дорослішання і пошуку себе, і грецької міфології. А от цикл про темну чародійку Варту знайомить читачів із захоплюючими пригодами з ноткою магії і атмосферою міста. Книга «Керамічні серця» – найновіша книга авторки, що теж відноситься до фентезі.

Також рекомендуємо ознайомитись з біографією Гжегожа Касдепке. Купити книги Гжегож Касдепке варто всім поціновувачам відмінного гумору, книги не лише ближче познайомлять з сучасною польською літературою, а й викличуть захват у дітей та дорослих.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image