Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/gzhegozh-kasdepke/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ґжеґож Касдепке - книги та біографія

Ґжеґож Касдепке

Завдяки книгам і своєрідному почуттю гумору Гжегожа Касдепке вважають одним з найкумедніших фантазерів сучасності.

Гжегож Касдепке — сучасний польський письменник, журналіст, автор дитячих книжок, займає посаду головного редактора у відомому польському дитячому журналі «Цвіркун». Народився 4 травня 1972 року в місті Білосток у Польщі. І хоча він успішно закінчив факультет журналістики та політології, Гжегож розумів, що покликання його життя — це написання казок. У себе на батьківщині і за кордоном письменник був відзначений багатьма престижними літературними преміями та нагородами. Таланти Гжегожа Касдепке різноманітні: він написав кілька сценаріїв, а скільки на його рахунку радіопередач — складно порахувати.

Книга «Міфи для дітей» є однією з найвідоміших книг Гжегожа Касдепке, де автор викладає міфи Стародавньої Греції для маленьких читачів максимально зрозумілою мовою.

Інша відома книга Гжегожа Касдепке під назвою «Велика книга почуттів» орієнтована не тільки на наймолодших читачів, але вже й на дорослих. Книга розповідає про почуття й емоції, які ми відчуваємо. Вона вчить дітей (і дорослих також), що це нормально — відчувати злість, образу, ненависть, любов, збентеження, відразу. Адже кожної емоції є місце в нашому житті, з кожної з них потрібно вчитися справлятися і не відчувати почуття провини за те, що вони є.

З біографії Гжегожа Касдепке можна зрозуміти, що хобі знаходять відображення в його творах, адже крім літератури, він дуже любить подорожі, класичну музику, смачну їжу і гострі жарти.

Купити книги Гжегожа Касдепке ви можете в нашому інтернет-магазині.

Також рекомендуємо вам прочитати про Катерину Матюшкіну. Творчість Катерини Матюшкіної обожнюють діти і полюбляють батьки. Ознайомитися з книгами можна завітавши до мережі «Книгарні Є» та купивши дитячі книжки чудового автора.

Сортувати по
Обережно!
-23%
Обережно!
Ґжеґож Касдепке
124 грн
95 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image