І це все що я хотіла сказати про кохання
| Автор | Світлана Варенич |
|---|---|
| Видавництво | Фоліо |
| Рік видання | 2019 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 234 |
| Обкладинка | Тверда |
| Вага | 0.217 |
| ISBN | 9789660384729 |
| Формат | 133x170x13мм |
| Серія книг | Авторські зібрання |
| Тип | Паперова книга |
| Наявність ілюстрацій | Ні |
| Перекладна | Ні |
Анотація "І це все що я хотіла сказати про кохання", Світлана Варенич
Ця історія – це міцно переплутані між собою чотири людські долі, чотири життєві драми. Чи може щось допомогти піднятися з безодні відчаю жінкам, які пережили найстрашніше - насильство, що понівечило не тільки їхнє тіло, але й душу?.. Чи може щось втримати зраджену дівчину від жахливого кроку - від аборту?.. Чи може хтось упросити її не вбивати ще ненароджене дитя, зберігти його життя?..
Героїня роману «І це все, що я хотіла сказати про кохання» Ліза занадто рано зіштовхнулася зі злом, але зустрічі з літнім вченим, загадковою письменницею та недолугою на перший погляд перукаркою, які кожен по-своєму протистоять непростим викликам, допомагають їй прийняти рішення, що змінить все в її долі.
Цей роман можна порівняти з рондо, де одна сюжетна лінія-мелодія переплітається з іншою, повторюючись у іншій машкарі. І писалася вона суто для жінок, бо звучить надто по-жіночому, інтимно.
Роман «І це все що я хотіла сказати про кохання» переплітає долі, світогляди та історії головних героїв.
Після випадково підслуханої розмови на якусь мить, тільки на якусь мить, Сергій став неприємним для своєї коханої Лізи. Дзвонив його найкращий друг Георгій, чоловік тридцяти п’яти років, який і досі не зумів скласти собі адекватної ціни та за психологічним розвитком ледь дотягував до підліткового віку. Чоловіки обговорювали вагітність «Жабки» - вісімнадцятирічної пасії Гоші, якій той планує сказати, що «вагітною бути не обов’язково». У відвертій розмові Ліза пояснить Сергію причини паузи у їхніх стосунках, а ще, спробує допомогти Жабці прийняти правильне рішення.
У динамічному та легкому тексті Світлани Веренич все дихає сьогоденням, порушені проблеми виглядають актуальними, а ретельно виписані герої створюють враження, наче все відбувається десь у будинку поряд. Те, що починається як жіночий роман впевнено трансформується у роман-притчу, який однаково цікаво читати на літньому відпочинку, або взимку.
Іноді кожному з нас доводиться наважитися та прийняти рішення, щоб знайти справжнє щастя та внутрішній спокій. Духовні та фізичні подорожі головних героїв книги «І це все, що я хотіла сказати про кохання» стануть натхненням для читачів, які також шукають своє місце в цьому складному світі. 
