Marvel Comics № 15. Spider-Man 15. Перш ніж повстати з мертвих. Частина 1 з 4
Паперова книга
Немає в наявності
Special Price
39₴
ціна
ЄКЛУБ
КРАЩА
ціна
Regular Price
53₴
Доставка
від 0
Нова Пошта
від 0 до 69 грн
на відділення
69 грн
для замовлень від 799 грн
безкоштовно
в поштомат
55 грн
для замовлень від 599 грн
безкоштовно
Укрпошта
від 0 до 45 грн
на відділення
45 грн
для замовлень від 399 грн
безкоштовно
Meest Пошта
від 0 до 50 грн
на відділення
50 грн
для замовлень від 499 грн
безкоштовно
Оплата
Післяплата, карткою
Післяплата
на пошті при отриманні замовлення
Картою
оплата картою на сайті
Знижка 26%, встигни!
Залишилось:
| Автор | Ден Слотт, Маттео Буфан'ї |
|---|---|
| Видавництво | Fireclaw |
| Перекладач | Сергій Ковальчук |
| Рік видання | 2019 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 24 |
| Обкладинка | М'яка |
| Вага | 0.058 |
| ISBN | 482021437001200015 |
| Формат | 160x270x1мм |
| Серія книг | Spider-Man |
| Тип | Паперова книга |
| Наявність ілюстрацій | Так |
| Перекладна | Так |
Анотація "Marvel Comics № 15. Spider-Man 15. Перш ніж повстати з мертвих. Частина 1 з 4", Ден Слотт, Маттео Буфан'ї
Вже багато місяців Пітер Паркер живе подвійним життям: генерального директора великої технологічної корпорації «Паркер індастріз» і дивовижної Людини-Павука. І це залишило величезну діру в житті Пітера: він не мав часу на своїх близьких. В надії відновити втрачені зв’язки він нещодавно влаштував вечірку для друзів і близьких у своїй улюбленій нью-йоркській кав’ярні. Однак сталося нещастя: Джей, чоловік тітки Мей, раптом знепритомнів.
Write Your Own Review
Комікс "Marvel Comics" № 15. Spider-Man 15_17.01.2020
Наслідки подвійного життя!
Пітер Паркер розривається між подвійним життям — з одного боку Пітер Паркер, директор корпорації "Паркер індастріз", у якого є власне життя, справжні друзі та рідні, яких він не готовий втрачати, з іншого ж боку, він Людина-Павук, який повинен слідкувати за порядком, і не залишати жодного шансу поганцям!
Даний комікс чудово демонструє, як Пітер через подвійне життя та своє альтер его втратив зв'язок з рідними, почав все менше часу проводити з друзями. Тут і повернення знайомих антагоністів, камео юлюблених персонажів, і надзвичайно повчальна історія, яка не залишить байдужими!
Звичайно ж ця історія може читатись і сприйматись автономно від спайдерверсу, проте, перед читанням даного коміксу я рекомендував би детальніше ознайомитись із всесвітом Людини-Павука, щоб повною мірою оцінити сюжет комікса! Тут і алюзія на алкоголізм Тоні Старка, який неодноразово піднімався в коміксах Марвел, тут і натяки на наступних антагоністів, які точно будуть представлені в наступних коміксах.
Це дуже хороший комікс, рекомендую його прочитати!
