Вбивство в першому класі. Книга 3
| Автор | Робін Стівенс |
|---|---|
| Видавництво | Nebo BookLab Publishing |
| Перекладач | Юлія Підгорна |
| Рік видання | 2024 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 272 |
| Обкладинка | Тверда |
| Вага | 0.349 |
| ISBN | 9786178383138 |
| Формат | 135x205x24мм |
| Серія книг | Детективне товаристо Веллс і Вонг |
| Тип | Паперова книга |
| Наявність ілюстрацій | Ні |
| Перекладна | Так |
Анотація "Вбивство в першому класі. Книга 3", Робін Стівенс
Цього разу Дейзі Веллс і Гейзел Вонґ їдуть у відпустку всесвітньо відомим Східним експресом, і з часом стає зрозуміло: кожному з пасажирів потяга є що приховувати. Ба більше, серед вагонів ходять чутки про шпигуна.
Й ось, під час вечері, з однієї каюти чується крик. Двері виламують, пасажирку знаходять вбитою, її приголомшливе рубінове намисто — зникло, а вбивця ніби розчинився в повітрі.
Схоже, Дейзі та Гейзел доведеться вперше стикнутися з таємницею замкненої кімнати. А ще, з конкуренцією кількох інших детективів, які так само рішуче налаштовані розкрити цю справу.
Детективне товариство, засноване двома восьмикласницями Дейзі Веллс і Гейзел Вонґ розкрили вже не одну таємницю та відшукали не одного злодія, але найцікавіші детективні справи чекають їх попереду!
Коли Дейзі і Гейзел — найвідоміші юні детективки — вирушили у подорож легендарним потягом Східним експресом, вони очікували на розкіш, краєвиди та відпочинок. Але, як виявилося, цей поїзд везе не тільки пасажирів, а й... таємниці.
Щось дивне витає у повітрі: підозрілі погляди, шепіт про шпигунів і чутки, що кожен у цьому потязі може щось приховувати. А потім — крик уночі, замкнені двері, мертва пасажирка й зникле рубінове намисто. Убивця зник, наче розчинився, й кімната перетворилася на головоломку без ключа.
Дейзі та Гейзел опинилися в епіцентрі справжньої гри розумів: хто розкриє злочин першим — вони чи інші детективи, які також несподівано опинилися у потязі?
Насичений подіями сюжет, блискучі репліки, класична загадка в стилі Аґати Крісті та харизматичні героїні — «Вбивство в першому класі. Книга 3» сподобається усім підліткам та молодим читачам, які обожнюють заплутані детективи, які тримають інтригу до останніх сторінок.
Як і попередні частини, третя частина вийшла в межах серії «Детективне товариство Веллс і Вонг». Купити цю книгу ви можете онлайн, або в офлайн-книгарнях нашої мережі, її ви знайдете на поличках розділу «Детективи для підлітків», там же відшукаєте ще одну новинку «Міські шпигуни. Книга 1».
Вбивство серед люксу і таємниць
«Вбивство в першому класі. Книга 3» Робін Стівенс – це блискуче продовження пригод юних детективок Дейзі Веллс і Гейзел Вонґ. Цього разу події розгортаються у Східному експресі. Так, саме у тому легендарному потязі, що несе не лише комфорт, а й небезпеку.
Атмосфера напружується з перших сторінок. Підозрілі пасажири, шепіт про шпигуна, і раптом – гучний крик, замкнена каюта, мертва жінка і зникле намисто. Усе вказує на ідеальний злочин, але Дейзі та Гейзел не з тих, хто здається. Конкуренція з іншими детективами лише підігріває азарт і додає гостроти сюжету.
Ця історія ідеально поєднує класику жанру з юнацьким запалом. Легка мова, дотепні діалоги, таємниця замкненої кімнати – усе це тримає інтерес до останньої сторінки. Рекомендую книгу всім, хто любить розгадувати головоломки і мріє про пригоди на колесах.
