Історії порятунку. Спецвидання. Різдвяні олені і снігова пастка. Олені-рятівники

Код: ІЛ-00030557
Читати уривок -36%
Паперова книга
В наявності

Special Price 227 грн Regular Price 353 грн
Доставка
від 0
Nova Poshta
Нова Пошта
від 0 до 60 грн
на відділення
60 грн
для замовлень від 799 грн
безкоштовно

в поштомат
55 грн
для замовлень від 599 грн
безкоштовно
UkrPoshta
Укрпошта
від 0 до 39 грн
на відділення
39 грн
для замовлень від 349 грн
безкоштовно
Meest
Meest Пошта
від 0 до 50 грн
на відділення
50 грн
для замовлень від 499 грн
безкоштовно
Оплата
Післяплата, карткою
Money
Післяплата
на пошті при отриманні замовлення
visa
mastercart
Картою
оплата картою на сайті
Знижка 36%, встигни!
Залишилось:
Автор Люсі Деніелс
Видавництво АССА
Перекладач А. Комісарова
Рік видання 2024
Показати все

Анотація "Історії порятунку. Спецвидання. Різдвяні олені і снігова пастка. Олені-рятівники", Люсі Деніелс

Дві історії під однією обкладинкою! Напередодні Різдва Амелія та Сем неабияк хвилюються. Ще б пак, адже цього року заплановане найпишніше святкування за всю історію. Урочиста хода із Сантою та ельфами і справжні північні олені на радість малечі! Утім свято під загрозою: Семів песик Мак отруївся, а потужні снігопади знерухомили місто й заблокували дороги, отож єдиний спосіб доправити Мака до «Ковчега» — саньми. Як на лихо, один із оленів захворів… Чи вийде в дітей вчасно доправити Мака до «Ковчега», щоб урятувати йому життя? Добрі та захоплюючі історії з серії «Історії порятунку» навчають дітей ставитися до тварин зі співчуттям, повагою та любов'ю. У Великобританії в цій серії видано вже понад 2 мільйони примірників книг.

«Історії порятунку. Спецвидання. Різдвяні олені і снігова пастка. Олені-рятівники» – це захоплива книжка для всіх маленьких любителів тваринок. Героями цієї книжкової серії є дітки Амелія і Сем, які люблять тварин і постійно допомагають їм. Маленькі зоорятівники співпрацюють з працівниками «Ковчегу для тварин», переживають цікаві пригоди й рятують звірят, що втрапили в халепу. Спеціальне видання містить різдвяну історію з життя зоорятівників. Поки мешканці міста чекають на прихід Санти і його оленів, наші герої переживають складну ситуацію. Песик Сема отруївся, але через погані погодні умови діти не можуть відвести його до ветеринарів. Як же врятувати життя тваринки?

Під обкладинкою цього спецвипуску читачі знайдуть цілих дві історії про звірят. «Історії порятунку. Спецвидання. Різдвяні олені і снігова пастка. Олені-рятівники» Люсі Деніелс вчить дітлахів бути турботливими, рятувати тварин, співчувати братам нашим меншим. Це ідеальна серія для всіх малюків, які рвуться рятувати тваринок чи хочуть завести собі домашнього улюбленця. Цю книжку та інші частини серії «Історії порятунку. Книга 11. Щенячий переполох» та «Історії порятунку. Спецвидання. Котячі пустощі» ви знайдете в інтернет-магазині Книгарня «Є», де їх можна купити за привабливою ціною.

Write Your Own Review
Історії порятунку. Спецвидання. Різдвяні олені і снігова пастка. Олені-рятівники

Оцініть книжку вибравши відповідну кількість зірок

Цікавість книги

Якість книги

Історії порятунку. Спецвидання. Різдвяні олені і снігова пастка. Олені-рятівники

Киці, олені й песики чекають на вашу допомогу!

Важко уявити, але твори серії «Історії порятунку» не набридають молодшим сестрам навіть після п’ятнадцяти, а можливо - й двадцяти прочитаних частин. Обираючи подарунок на свято та побачивши «Історії порятунку. Спецвидання. Різдвяні олені і снігова пастка. Олені-рятівники» не виникло сумнівів, що це буде ще одна прочитана з задоволенням книга, до того ж ще й на Новорічно-Різдвяну тематику.

Письменниці Люсі Деніелс вдалося створити серію добрих та захопливих оповідань, призначених не лише для розваги, але й для важливого навчання маленьких читачів повазі та відповідальності у стосунках із тваринами та навколишнім середовищем., про що, на жаль, мало говорять у соціумі.

Якщо вашим дітлахам 5-8 років й вони в захваті від тваринок - зверніть увагу на ці твори, книга має гарне виконання й чорно-білі малюнки.