Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/u-kropyvnytskomu-nazvano-vulytsyu-imenem-volodymyra-panchenka/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

У Кропивницькому названо вулицю іменем Володимира Панченка

15.10.2020
Відгук

14 жовтня минає рік, як не стало відомого українського літературного критика, літературознавця, письменника Володимира Панченка. Напередодні перших роковин депутати міської ради Кропивницького ухвалили рішення щодо перейменування однієї з міських вулиць на честь Володимира Панченка. Тепер колишня вулиця Декабристів має назву вулиці Володимира Панченка. 

За два місяці до смерті письменника йому було присвоєно звання почесного громадянина Кропивницького, а протягом останнього року його іменем було названо одну з бібліотек обласного центру. 

Постать Володимира Панченка належить до тих, чий внесок у науку й культуру ще не до кінця осмислений. Упродовж тривалого часу життя ученого було пов’язано з Кіровоградом (нині – Кропивницьким), адже кращі роки було віддано роботі на кафедрі української літератури Кіровоградського державного педагогічного університету імені В.Винниченка, громадській роботі, політичній діяльності, адже В.Панченко був незаперечним лідером демократичних сил Кіровоградщини.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Володимира Панченка: “Літературний ландшафт України. ХХ століття”, “Літературна дефіляда. Сучасна українська критика про сучасну українську літературу”.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image