Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/u-bilorusi-likvidovano-soyuz-pysmennykiv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

У Білорусі ліквідовано союз письменників

05.10.2021
Відгук

“Верховний суд Республіки Білорусь задовольнив позовну заяву Міністерства юстиції Республіки Білорусь щодо ліквідації громадського об'єднання “Союз білоруських письменників”, - повідомляється на офіційному сайті письменницької організації. Рішення суду було ухвалено 1 жовтня.

На момент винесення ухвали суду про ліквідацію даної організації, “Союз білоруських письменників” налічував 450 членів. 

“Союз білоруських письменників” – найстаріша творча організація Білорусі, що була заснована у 1933-1934 роках з метою захисту творчих прав, професійних та соціальних інтересів письменників, забезпечення і дотримання умов свободи слова та друку, захисту творчої спадщини. 

Нагадаємо, що це недержавна професійна, добровільна громадська організація білоруських письменників, що бере участь у суспільному та культурному житті Білорусі, сприяє розвитку та популяризації білоруської літератури та мови. 

Раніше ми повідомляли, що Білоруський інформаційний центр очолив український поет Олександр Ірванець, а у Білорусі презентували Конституцію Пилипа Орлика білоруською мовою

На сайті Книгарні “Є” можна купити книги, що допоможуть більше дізнатися про Білорусь: “Перетворення націй”, “Ми прокинемось іншими: розмови з сучасними білоруськими письменниками”.

Читайте також:

Отримай знижку