Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/sprava-vasylya-stusa-krapku-imenem-ukrayiny-postavleno/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Справа Василя Стуса: крапку іменем України поставлено

19.05.2021
Відгук

Журналіст і письменник Вахтанг Кіпіані на своїй офіційній сторінці у Facebook написав, що лідер ОПЗЖ Віктор Медведчук, не подав касаційну скаргу щодо рішення апеляційного суду стосовно книги “Справа Василя Стуса”. Це означає, що В.Медведчук не буде оскаржувати рішення суду.

«Є гарна новина. Маємо документальний доказ, що нєкто Медведчук не подав касаційну скаргу на рішення апеляційного суду щодо книги “Справа Василя Стуса”. Отже, крапку іменем України поставлено. Лояльний КГБ екс-адвокат не отримав бажаного – ні заборони книги “в будь-який спосіб на будь-якій території”, ні жодних вилучень з моїх текстів, ні спроби отримати фактичне вето на згадування свого імені в контексті розправ над українськими поетами Стусом і Литвином», – зазначив Вахтанг Кіпіані. 

Раніше ми повідомляли, що було виграно апеляцію щодо заборони “Справи Василя Стуса”, а Київський апеляційний суд постановив стягнути з народного депутата України Віктора Медведчука відшкодування витрат видавництва Vivat на розгляд справи щодо заборони поширення книги Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса” у розмірі 139,5 тис. гривень.

Нагадаємо, що книгу Вахтанга Кіпіані було заборонено. Ситуацію прокоментували адвокати Вахтанга Кіпіані та видавництва “Vivat”.

Як ми вже писали, невдовзі має вийти аудіоверсія книги Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса”, а сама книга “Справа Василя Стуса” увійшла до фіналу Шевченківської премії.

На сайті Книгарні “Є” можна купити книгу Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса”.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image