Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/pro-ivana-dzyubu-znimayut-film/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Про Івана Дзюбу знімають фільм

10.08.2021
Відгук

“Іван і Марта” - саме таку назву матиме кінорозповідь про драму дисидента, критика і літературознавця Івана Дзюби. Це буде повнометражний неігровий фільм, за сценарієм Сергія Буковського і Вікторії Бондар. Вихід фільму запланували на осінь 2022 року. Виробництвом займається компанія IQ Production, продюсерка Оксана Іванюк. Про це зазначив на своїй сторінці у Facebook режисер Сергій Буковський.

Нещодавно ми повідомляли, що Івану Дзюбі виповнилось 90 років.

Нагадаємо, що Іван Дзюба (1931) — український літературознавець, літературний критик, громадський діяч, дисидент, письменник-шістдесятник, міністр культури України 1992-1994 років, академік Академії наук України, Герой України, голова Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка в 1999–2001 роках.

Іван Дзюба є автором багатьох книг, більшість з яких можна купити на сайті Книгарні "Є":  “Чорний романтик. Сергій Жадан”, “У літературі й навколо”, “Право на сміх. Антологія сатири і гумору української діаспори. Кн. 1. Часопис «Лис Микита» 1948-1985”, “Право на сміх. Антологія сатири і гумору української діаспори. Кн. 2. Гумористика «Мітли» і «Комара»”, “Не окремо взяте життя”, “З криниці літ. Том 2”, “З криниці літ. Том 3”, “На трьох континентах. Книга 1”, “Шевченко серед поетів світу”.

Також на сайті Книгарні “Є” можна купити книгу Надії Частакової про Івана Дзюбу “Іван Дзюба: Дух і творчість”.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image