Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/knyharnya-ye-peredala-vijskovym-knyhy-spetsialnoho-pryznachennya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книгарня “Є” передала військовим книги спеціального призначення

26.05.2021
Відгук

Нещодавно ми повідомляли про старт спільного проєкту Книгарні “Є” і Сил спеціальних операцій, що має назву “Книги спеціального призначення”.

26 травня у межах даного проєкту відбулася перша передача книжок, що були придбані небайдужими громадянами в мережі книгарень “Є” для військових частин спеціального призначення. 

Дата є досить символічною, адже саме в цей день 7 років назад відбувся перший бій за Донецький аеропорт, в якому підрозділи спеціального призначення відіграли одну з провідних ролей.

Загалом було передано 435 екземплярів різних книг, серед яких як твори художньої літератури, так і книги з історії України, мемуари та роздуми політичних діячів України та світу, праці теоретиків та практиків військової справи та інша література, що дозволить бійцям та офіцерам суттєво розширити кругозір.

Навіть обмеження, пов’язані із епідемією COVID-19, не стали перепоною для охочих взяти участь в акції, адже близько 60% усіх переданих книг було придбано через інтернет-магазин. 

Усі охочі надалі також можуть долучитися до проєкту “Книги спеціального призначення”, купивши книги у фізичних магазинах, або оформивши замовлення на сайті Книгарні “Є”.

Читайте також: