Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/intervyu/top-5-knyzhok-vid-pysmennyka-perekladacha-literaturoznavtsya-avtora-bestseleriv-rostyslava-semkiva/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Відгук

ТОП-5 книжок від письменника, перекладача, літературознавця, автора бестселерів Ростислава Семківа

Друзі, пропонуємо вашій увазі ТОП-5 книжок від письменника, перекладача, літературознавця, автора бестселерів «Як читати класиків» і «Як писали класики» — Ростислава Семківа.

Тамара Марценюк «Чому не варто боятися фемінізму»

Чому-не-варто-боятися-фемінізму.jpgЦе популярний підручник, що містить найповнішу інформацію про історію розвитку і концептуалізацію феміністичних рухів у світі. Як правило, коли йде мова про фемінізм, усі розуміють, що таке перша і друга хвиля фемінізму, а от щодо третьої і четвертої — виникають питання. 

«Чому не варто боятися фемінізму» — дуже хороше джерело для того, щоб дізнатися про найновіші теорії, зокрема, про маскулінність та квір.


Повне зібрання творів Рея Бредбері

Все-літо.jpgНа цьому місці міг бути інший фантаст, але нехай це буде Рей Бредбері. Рей Бредбері — в усіх сенсах фантастичний письменник. 

Фантастичний в значенні фантаст, і фантастичний як хороший письменник. 

Уже є два томи, а планується видати повне зібрання творів Рея Бредбері. Надзвичайно добре, що з’явилася ця серія книжок.


Подорожі-філософа-під-кепом.jpgМайк Йогансен «Подорожі філософа під кепом»

Майк Йогансен — один із найпотужніших письменників 20-х років. У цьому виданні він постає ефектним і цікавим репортажистом. 

Майк Йогансен грається з жанром тревелогу, додаючи при цьому свій фірмовий гумор, що і робить репортаж блискучим.


Хорхе Луїс Борхес «Книга вигаданих істот»

Книга-вигаданих-істот.jpgБорхес — це ціла епоха. Хорхе Луїс Борхес створює цілий напрям – латиноамериканський магічний реалізм. Так чи інакше коріння творчості письменника знаходиться саме в цих химерних оповідках. 

У цій книжці йдеться про фантастичних, напівфантастичних, більш-менш фантастичних тварини, придумувати яких дозволяє йому фантазія. 

Це цікаво і дотепно. Фантасмагорично.


Кейт Фокс «Спостерігаючи за англійцями»

 Спостерігаючи-за-англійцями.jpgБританська антропологиня Кейт Фокс провела «польові дослідження» (скажімо, шла без черги і дивилася на реакцію справжніх британців) і написала енциклопедію про життя бритаців. Книжка написана з гумором. Тут розказано, чому англійці починають говорити про погоду, проаналізовано різні способи поведінки, роз’яснено, що значить сад біля будинку англійця, як англійці ставлять до сексу, до шлюбів. З одного боку — авторка з різних точок зору говорить про своїх співвітчизників. З іншого — це дуже хороший приклад того, що сучасна наука не залишається на рівні сухих академічних монографій. Сучасна наука має на меті саме появу таких книжок — які жваво розкривають предмет того, чим людина займається.
Книжка дає панорамне уявлення про англійців. Не можна в Англію їхати, не прочитавши цієї книжки!

Реєструйся та будь першим,

хто дізнається про нові акції Книгарні "Є"!