Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/rostislav-semkiv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ростислав Семків - книги та біографія

Ростислав Семків

Повне ім'я:Семків Ростислав Андрійович

Народився:6 червня 1975 року

Ростислав Семків - сучасний письменник, літературознавець та літературний критик. Директор видавництва «Смолоскип», доцент Києво-Могилянської академії, співведучий YouTube каналу про культуру, ґендер та ідентичність «Шалені авторки». Лектор «Litosvita» - школи професійного й творчого письма.

Майбутній письменник та перекладач народився 6 червня 1975 року в Тернополі, освіту здобув у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка за спеціальністю - «Вчитель української мови та літератури», пізніше навчався у Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

У 2002 році Ростислав Семків став кандидатом філологічних наук, а з 2013 року - докторантом за спеціальністю «Теорія літератури».
Книги Ростислава Семківа - це декілька самостійних науково-популярних творів та публікації в антологіях, серед найвідоміших книжок автора:
- «Фраґменти: Літературознавчі есе» (2001);
- «Методичні особливості викладання курсу «Основи компаративістики» (2015);
- «Як писали класики» (2016);
- «Як читати класиків» (2018);
- «Уроки короля жахів. Як писати горор?» (2020);
- «Пригоди української літератури» (2023);
- Текст у збірці «ALMA. 32 історії за лаштунками Могилянки»;
- Текст у збірці «Культурна експансія»;
- Текст у збірці «Соломонова Червона Зірка».

На сторінках своїх творів автор відсуває таємниці письменницької кухні й пропонує кожному, хто цікавиться літературою, свої поради щодо того, як писати сильні тексти та дивитися на літературу під іншим кутом.
Ми цінуємо ваш час та любов до книжок, тож пропонуємо вигідні ціни та швидку доставку, купити книги Ростислава Семківа ви можете в інтернет-магазині Книгарні «Є» просто зараз.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image