Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/intervyu/top-5-knyh-vid-sashka-polozhynskoho/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Відгук

Топ-5 книг від Сашка Положинського

До нас в книгарню нещодавно завітав Олександр Положинський — співак, шоумен і лідер гурту «Тартак». Ми поговорили про книжки і дізналися топ-5 улюблених книжок співака на даний момент.

Сліди на дорозі.jpgВалерій Ананьєв «Сліди на дорозі»

Книга мого друга. Я її читав одним з перших. Мене книга не відпускала і я її поки не дочитав. Вона мене надихнула. Крім того, мене надихає сам Валерій. Його приклад міг би стати прикладом для наслідування для багатьох молодих людей — молодших і навіть старших за нього. І саме зараз Валерій перебуває десь у далекому поході в Норвегію. Думаю, усвідомлення того, що поки він там мандрує в самоті, а тут в Україні продовжують активно читати його книжку — надихатиме і допомагатиме долати труднощі.


Спомини.jpgПавло Скоропадський «Спомини»

Книга, яку я читав в російськомовному варіанті і давно хотів би прочитати в українському перекладі. Я дуже надихнувся «Споминами». Розумію, що ми з паном гетьманом в багатьох питання маємо дуже схожі погляди, а погляди Скоропадського сформовані значною мірою під впливом В’ячеслава Липинського (це мій земляк-волиняни, а окрім того, один з моїх найулюбленіших мислителів та українських історичних діячів минулого століття).Ієн Мортімер «Століття змін»Століття змін.jpg

Книга, яку я зараз дочитую і мені дуже подобається. Вона легко і цікаво написана, а також дуже інформативна. Містить багато цікавої інформації. 

Мені дуже подобається, що ця інформація подається частково в контексті тих цивілізаційних змін, які, відчуваються ще й зараз на нашій планеті і в нашому суспільстві також. Тому я би радив цю книжку теж.


Правда-про-справу-Гаррі-Квеберта.jpgЖоель Діккер «Правда про справу Гаррі Квеберта», «Книга Балтиморів»Книга Балтиморів.jpg

Мій улюбленець. Це книжки, які я з задоволенням прочитав і рекомендую всім. Це моє велике книжкове відкриття останніх кількох років. Дуже рекомендую тим, хто не читав — взяти почитати. Цікаво читається, а сюжет тримає в напрузі. Просто хороша і цікава книжка.


Владислав Івченко «Найкращий сищик імперії» (повне зібрання пригод Івана Карповича Підопригори).

Я великий фанат і прихильник Івана Карповича Підопригори. Хто не читав про пригоди найкращого сищика імперії — теж рекомендую почитати. Я, правда, брехати не буду — прочитав ще не всі книжки. Починав читати з перших і лише нещодавно придбав новіші книжки цієї серії, але не встиг їх прочитати. Однак, впевненість в тому, що нові книжки будуть не менш цікавими, ніж старі, маю. Можу сміливо рекомендувати. Єдине, що я би не рекомендував братися за цю книжку тим, хто шукає глибоких сенсів. Мені просто подобаються цікаві пригоди в прив’язці до української історії, де зустрічаються персонажі української історії, а також вигадані персонажі. Але головне, що мені подобається головний герой Іван Карпович Підопригора — українець, сучасний, розумний, фізично розвинений, вправний, вмілий, хоробрий, який здатен виплутатись з найскрутнішого становища. Я думаю, що це хороший приклад наслідування.