Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/zabud-pro-shchodenni-klopoty-dobirka-smishnykh-lehkykh-knyh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Забудь про щоденні клопоти: добірка смішних легких книг

14.09.2020
Відгук

Агата Містері. Розслідування у Ґранаді.jpgШукаєте смішний детектив і книги зарубіжних авторів для дітей? Тоді ось гарне поєднання "два в одному" - твір Стіва Стівенсона "Агата Містері. Розслідування у Ґранаді", що є однією із частин циклу про пригоди дівчинки-детектива. Цього разу вони з кузеном відправляються до Іспанії, аби супроводити на виставці господарів унікальної Троянди Альгамбри. Проте відпочити тут не вдається, адже стається злочин, а допитливі підлітки відразу натрапляють на слід. Пориньте у цю динамічну історію з нотками гумору і вам точно захочеться ознайомитися і з іншими частинами цієї книжкової епопеї.

Смішні книги про кохання і не тільки

I am not Russia.jpgТвори Антіна Мухарського то не просто смішні книги з нецензурними словами. Це завжди гострий гумор, ходіння по лезу, зачіпання заборонених тем та щире висловлювання думок з приводу вад системи та суспільства. Не виключенням є і роман "I am not Russia. Неполіткоректний антифеміністичний чоловічий роман", де усі вищезгадані аспекти розкриваються крізь призму життя одного звичайного українця, учасника театральної трупи, у образі якого можна легко помітити самого Ореста Лютого. У книзі багато протиріч та різких висловів, тож не все тут варто сприймати серйозно. Натомість у книзі описано чимало важливих речей, лише достатньо придивитися пильніше.

Проект Розі.jpgТакі книги з гарним гумором як продовження історії кохання незвичайної пари від Грема Сімсіона легко розважать вас будь-якого сумного вечора. Тепер раціональний науковець Дон та емоційна щира Розі стали подружжям. Але тепер у життя героя вривається нове випробування - дружина вагітна! Знову застосовуючи свій логічний виважений підхід він намагається дізнатися все про батьківство заздалегідь, та замість цього потрапляє у чимало курйозних та небезпечних ситуацій. Чи витримає його шлюб такий іспит? Ця історія вже зачекалася на свого читача.

Відьми за кордоном.jpgКниги Террі Пратчетта це, мабуть, – кращі гумористичні фентезі-книги. Ось, наприклад, "Відьми за кордоном" є цікавою магічною історією, що змушує подивитися на відомі казки з іншої сторони. Бо тут зла фея-хрещена бажає за будь-яку ціну завадити дівчині вийти заміж за принца. Її ж коліжанки-відьми не можуть лишатися осторонь при такому розвитку подій. От і виходить, що вони разом переживають небезпечні пригоди, кумедні випадки та незвичайні знайомства.

Троє у човні, якщо не рахувати собаки.jpgЩе один варіант книги з гарним гумором, яка прикрасить вашу відпустку - "Троє у човні, якщо не рахувати собаки" Джерома К. Джерома. Що може статися з трьома джентльменами, що планують мандрівку човном вікторіанською Англією? Багато чого, якщо згадати, що усі вони - міські жителі, що не дуже пристосовані до далекого плавання, а разом з ними відправляється і маленький непосидючий песик. Кожен крок друзів обертається курйозом, приправленим відбірним англійським гумором. З цією книгою вийде не тільки добре розважитися, а й познайомитися із принадами Британії та замислитися над важливими життєвими цінностями.


Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня сім'ї

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%