Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/tsikavoho-bahato-ne-buvaye-bahatotomni-knyzhkovi-vydannya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Цікавого багато не буває: багатотомні книжкові видання

07.03.2020
Відгук

Найзмістовніші книги не завжди багатотомні, а інколи так хочеться трішки довше залишитися з улюбленими персонажами. Книги й книжкові серії, завжди вабили читачів новими світами, неймовірними пригодами та перипетіями. У кожного з нас є класичні серії книг, які ми з радістю перечитуємо. Це так звані наші друковані  улюбленці. Свято для читача: дізнатися, що вподобана книга має продовження, ще й в багатьох томах. Визначити найдовшу книжкову серію складно, адже постійно з’являються нові видання.  У нашому топі ми згадаємо найвідоміші книжкові серії.

Кращі серії книг фантастика

Гаррі Поттер і філософський камінь.jpg«Гаррі Поттер» Дж.К.Роулінг. Напевно, найвідоміша та найулюбленіша серія книг всіх дітей та дорослих. Пригоди юного чарівника вміщають сім частин, протягом яких герой дорослішає, а книга з чарівної казочки перетворюється в не менш чарівну гостросюжетну драму. 

Часодії. Часовий ключ. Книга 1.jpg«Часодії» Щерба Наталія. Пригоди відважної гімнастки Василини Огнєвої вміщаються в шість томів, протягом яких дівчинка встигає дізнатися про своє походження, врятувати планету, знайти друзів та коханого. 

Коти-вояки. Нове пророцтво. Книга 1. Північ.jpgКоти-вояки Ерін Гантер. Фантастичні  пригоди та поєдинки котів налічують майже сорок криг. Серію перекладає українське видавництво «АССА».

Відьмак останнє бажання.jpg«Відьмак» Анджей Сапковський. Криваві поєдинки, напружений сюжет, та чудово сконструйований  світ автора завойовував любов шанувальників у всьому світі. Чого варта лише комп’ютерна гра, яка, однак не повторює сюжету, але приковує увагу багатьох шанувальників. Сьогодні серія складається: з двох збірок оповідань, шести романів та двох антологій. 

Колір магії.jpgСерія книжок Террі Пратчетта. Всього написано шість циклів з всесвіту «Дискосвіт», з різною кількістю романів кожен. Разом налічують сорок один роман, п’ять оповідань, три довідники і одна кухарська книга. Українською книги виходять у «Видавництві Старого Лева».

Рубінова книга.jpg«Таймлесс» від Керстін Гір. У трьох частинах цієї чудової серії читач дізнається все про подорожі у часі, прикипить душею до юної Гвендолін —головної героїні, а також зануриться в атмосферу балів, пишних суконь і першого кохання. 

Володар перснів.jpg«Володар Перснів» ДЖ.Р.Р. Толкін. Напевно, не знайдеться жодного шанувальника фантастики, як жанру, котрий невідомий з цією трилогією чи з її екранізацією. До деталей продуманий світ, цікавий сюжет, незабутня атмосфера та герої. Все це, та навіть більше фанати трилогії  можуть отримати просто розгорнувши книгу. 

Гіперіон.jpg«Гіперіон» Ден Сіммонс. Тетралогія налічує чотири романи та кілька оповідань. Це один з найвідоміших літературних циклів, у жанрі наукової фантастики XX століття.  Події романів розгортаються у далекому майбутньому. Землю було втрачено і тепер люди змушені колонізувати космос .

багряна королева.jpg«Багряна королева» Вікторія Авеярд. Трилогія розповідає про світ, в якому колір крові визначає твоє майбутнє. Мара Барров народилась з багряною, а отже все її життя пройде у злиднях та поневіряння. Та один випадок змінить долю дівчини назавжди.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%