Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/top-knyzhok-dlya-motyvatsiyi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

ТОП книжок для мотивації

02.11.2019
Відгук

Вуді Аллен якось саркастично зауважив, що «80 % успіху —  це з’явитись в потрібному місці в потрібний час», і ця думка багато в чому є справедливою. Але ми не пропонуємо Вам просто сидіти і чекати, адже так можна проґавити життя. Завдяки нашій сьогоднішній добірці найкращих книг для саморозвитку українською мовою ви зможете самі створити гарний час і місце для найвдаліших звершень.

Книги з саморозвитку для продуктивної осені

Чому ми працюємо.jpegПерш за все, розмірковуючи про мотивацію, ви, певно, прагнете дізнатись відповідь на питання «Чому ми працюємо?». Американський психолог і спікер TED Барі Шварц написав на диво проникливу і лаконічну книгу, яка дасть Вам наступну відповідь. Багаторічні дослідження автора доводять, що праця заради власних поглядів і переконань – цілком можлива. Вона не лише зробить наше життя більш осмисленим і приємним, а й дозволить залишити по собі важливі здобутки для майбутніх поколінь.


Налаштуйся на зміни.jpgЧи не найкраща книга для саморозвитку останніх років «Налаштуйся на зміни», написана американським психологом і педагогом Керол Двек. Це книга для розвитку свого світогляду та осмислення численних життєвих виборів, пов’язаних із навчанням, роботою або творчою діяльністю. Для написання цієї книги Керол Двек проаналізувала життєві повороти багатьох відомих бізнесменів, акторів, науковців та політиків і дійшла висновку щодо того, які зміни найбільше вплинули на їхнє майбутнє та які висновки із цього можемо зробити ми самі.


Дякую за запізнення.jpgКоли ж ми вирішуємо працювати за ради нашого майбутнього, то ставимо собі питання про те, наскільки важливою є наша праця саме сьогодні і чи не зникне вона внаслідок глобалізації та зростання ролі штучного інтелекту. Один із топових колумністів Нью-Йорк Таймс Томас Фрідман відповідає на це запитання у своїй всепроникній книзі «Дякую за запізнення. Керівництво для оптимістів сучасності». Завдяки ній ви зрозумієте, наскільки швидко змінюється світ і де знайти в ньому місце людині, яка хоче повною мірою реалізувати свої власні можливості.


Фактологія.jpegДумаючи про наші можливості у світі майбутнього ми часто піддаємось на заклики популістів і дивимось на світ під кутом емоційно забарвлених новин. На сторінках книги «Фактологія. 10 хибних уявлень про світ, і чому все набагато краще, ніж ми думаємо», шведський лікар, спеціаліст із охорони здоров’я ООН та спікер TED Ганс Рослінг розповідає про те, як когнітивні помилки впливають на наш світогляд, і заради чого потрібно працювати, щоб наш світ продовжував ставати все краще з кожним роком. Ця надихаюча і мотиваційна книга стала книгою року за версією Біла Гейтса і позмагається за це місце у вашому особистому списку.

Покоління Z на роботі.jpgНайкраща книга для саморозвитку підлітків «Покоління Z на роботі» Йони і Девіда Стіллманів розповідає про те, як покоління людей, народжених в епоху інтернету, може змінити правила гри на сучасному ринку праці, які навички наймолодшого покоління будуть потрібні у надсучасних коропораціях та чим молоді люди зможуть змінити світ у ХХІ столітті.


Націлені на результат.jpgЯкщо ж Вам випала місія керувати компанією, то ми пропонуємо вам прочитати ще й про найсучасніші наукові дослідження у цій сфері, узагальнені у книзі провідного бізнес-коуча Сюзан Фовлер «Націлені на результат. Що насправді мотивує людей». У книзі розглядається питання про мотивацію творчої і креативної діяльность і про те, яку роль вона відіграє у зростанні компаній.Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image