Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/top-3-knyhy-pro-vbyvchu-krasu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Топ-3 книги про вбивчу красу

02.06.2020
Відгук

Жіноча краса – страшна сила, чули про таке? І хоча ми живемо в час фемінізму, коли краса вирішує далеко не все, вона продовжує надихати чоловіків. Не варто й згадувати про Троянську війну та її справжні причини, адже всі знають, з чого почалася та війна, як і безліч аналогічних війн меншого масштабу. І сьогодні ми представимо вам художні книги про жіночу привабливість, яка чарувала і притягувала, змушувала зраджувати і страждати. 

Моя кузина Рейчел.jpgІ починаємо ми наш топ інтригуючих книг з нетлінної класики – «Моя кузина Рейчел» геніальної Дафни дю Мор’є. Сюжет цього роману оповідає про Філіпа, якого з раннього дитинства виховував його двоюрідний брат Емброуз. Та от брат їде до Італії, де зустрічає свою далеку родичку Рейчел, в яку одразу закохується, після чого одружується на ній. Після весілля Емпроуз несподівано помирає, а Філіп підозрює в усьому загадкову Рейчел. Але сама вдова приїжджає до маєтку і сумніви молодшого брата починають розвіюватися – адже ця жінка така спокуслива і чарівна... Вона зовсім не схожа на вбивцю. Сам Філіп поступово закохується в неї, та чи не скоїть він страшної помилки? Ким вона є насправді – загадкова кузина Рейчел? Це одна з глибоких книг про людську душу та водночас захопливий трилер. Він прийдеться до смаку всім, хто любить гострі сюжетні перипетії. 

Коханець леді Чаттерлей.jpg«Коханець леді Чаттерлей» Девіда Герберта – це концентрат жіночої чуттєвості та філософії, роман, який вже не перший рік потрапляє у різноманітні рейтинги найкращих книг. Це книга про душу людини, про серце жінки та її думки. Публікація роману викликала величезний скандал, пов’язаний з відвертими на той час сценами сексуального характеру. Після виходу в світ книга була заборонена у багатьох країнах. Це історія про любовний трикутник: жінка, чоловік-інвалід та коханець. Любов подружжя Чаттерлей не можна назвати щасливою – адже він – інвалід внаслідок нещасного випадку. Він благородно дозволяє дружині знайти собі коханця. Але хто знав, що цей зв’язок може призвести до справжнього кохання...

Місто дівчат.jpgА якщо ви втомилися від товстих любовних романів, то рекомендуємо вам ознайомитись з сучасним бестселером Елізабет Ґілберт. Йдеться мова про «Місто дівчат» - роман про жіночу сексуальність, про свободу, про право бути тим, ким хочеш. Це історія про дружбу та кохання, які так складно знайти у такому великому місті, як Нью-Йорк. Все починається у 1940 році, коли Вівіан Морріс виганяють з престижного коледжу. Вона їде до своєї тітки у Мангеттен – і опиняється у маленькому незвичайному театрі. Таким чином Вівіан потрапляє в епіцентр дорослого богемного життя, яким воно було до війни. Море алкоголю, великі пристрасті, спокусливі знайомства і абсолютна свобода... Таким є початок життя юної Вівіан. А що ж буде далі?

Це була наша маленька добірка книжок для тих, хто шукає історії про кохання і пристрасть, про внутрішню свободу чи поневолення. Як добре, що живемо ми в той час, коли жінка має право голосувати і для успішного життя необов’язково треба шукати багатого чоловіка.


Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%