Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/top-10-non-fikshn-knyzhok/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

ТОП–10 нон-фікшн книжок

06.05.2019
Відгук

Невидумані історії про найрізноманітніше, що відбувалось, відбувається, чи буде відбуватись у нашому світі.

Franklin.jpegВолтер Айзексон «Бенджамін Франклін»


Колишній директор телекомпанії CNN і головний редактор журналу TIME Волтер Айзексон — неперевершений майстер сторітелінгів. Книжка «Бенджамін Франклін» — ґрунтовна історія про не лише життєвий шлях видатного американського політика та винахідника, а ще й спосіб зануритись у контекст тих часів — історичний, економічний, культурний, побутовий. Книжка написана в стилі, що легко можна сплутати з художнім, тому читається дуже легко і захоплююче. Проте пам’ятайте, що усі персонажі, події, явища, описані та згадані в книжці — реальні.


Сила раю.jpg

Йонатан Голслах «Сила раю. Як Європа може бути попереду в азійському сторіччі»


У двадцять першому столітті Європа постає перед численними викликами: втримати країни у Євросоюзі, знайти оптимальне рішення щодо біженців задля розвитку європейської спільноти, а також створити конкуренцію Китаю в економічних перегонах. А ще не варто забувати активізацію ісламістів останнім часом та потенціал країн Африки, що невпинно зростає. На ці та інші питання має відповіді Йонатан Голслах — професор міжнародної політики Вільного університету Брюсселя.


Філософська думка.jpg

Михайло Якубович «Філософська думка Кримського ханства»


Сприйняття світу залежить від культурного коду, що був закладений певними парадигмами. У випадку Кримського ханства, яке зазвичай сприймається через призму історії як союзник чи ворог козаків, це мусульманське світобачення, що викристалізувало самобутні напрямки у правознавстві й апологетиці, дискурсивному богослов’ї та містицизмі (суфізмі). «Філософська думка Кримського ханства» надає унікальну можливість зануритись в інтелектуальний світ ХV-XVIII ст. півострову та зрозуміти його історію.


Корабель шаленців.jpg

Тарас Лютий «Корабель шаленців. Нариси з культури несамовитості, глупоти та безрозсудства»

Розширення рамок сприйняття світу подекуди неможливе від особливих емоційних станів, котрі завжди були предметом для зацікавлення. Так, український філософ Тарас Лютий прослідкував історію розвитку таких понять, як ейфорія, шаленство, манія, юродство, глупота і мудрість у психології, літератури, філософії, живописі, релігійній та суспільній думці. Розуміння цих явищ часто відрізняється від однієї епохи до іншої, а інколи дивує і вражає, бо відкриває забуті грані реальності, що втратилися в сучасності. Усі шаленці зібрані на одному кораблі – ласкаво просимо до «Корабля шаленців»!


Що-ти-кажеш-після-привітання.jpg

Ерік Берн «Що ти кажеш після привітання»


Психолог Ерік Берн впевнений, що у привітанні (або в тому, що замість привітання) закладений сценарій життя людини. Використовуючи та пояснюючи основи транзакційного аналізу, автор разом з читачем досліджує вплив батьків на формування сценаріїв життя, розбирається у тому, як саме працюють різноманітні сценарії. Для практикуючих психологів, а також для усіх, хто цікавиться психологічною практикою, буде цікавий розділ про сценарії у клінічній практиці. А заради наукової об’єктивності Ерік Берн розглядає існуючі підходи (філософські, раціональні, емпіричні та інші) стосовно теорії сценаріїв.


Дивовижні-технології.jpg

Девід Роуз «Дивовижні технології. Дизайн та інтернет речей»

Майбутнє незабаром зміниться, але ми це помітимо не одразу, бо найбільш очевидні зміни, зазвичай, прослідковуються ретроспективно. Інтернет речей, що взаємодіє між собою, вже зовсім скоро стане реальністю. Ви хочете дізнатися, які суперфукнції будуть виконувати гаджети або яким чином «розумні будинки» (якими і зараз мало кого здивуєш) будуть читати наші думки та настрій? Гаманець, що має доступ в інтернет і який буде взаємодіяти зі смартфоном, автівкою, зубною щіткою і холодильником — це реальність. Дізнавайтесь більше у книжці «Дивовижні технології»!


Розхитаний-світ.jpg

Річард Хаас «Розхитаний світ. Зовнішня політика Америки і криза старого ладу»

Перша книжка з запланованої серії «Дипломатичні Основи». «Розхитаний світ» — це одне з найсвіжіших досліджень поточного стану міжнародної політики та змін, що постійно відбуваються у ньому. Річард Хаас служив радником президента Джорджа Буша-старшого, тож він не лише в теорії, а ще й на практиці знає, в чому полягають глобальні особливості та загрози тероризму, проникнення кіберпростору в усі сфери життя, а також ризику поширення ядерної зброї і незворотних кліматичних змін.Китайське-дослідження.jpg

Колін Кемпбел та Томас Кемпбел «Китайське дослідження. Класична книга про зв’язок здоров’я та їжі»


Яке воно — справжнє здорове харчування? Чому ми, загалом, знаючи основи здорового харчування і навіть дотримуючись усіх норм і приписів цього мистецтва, усе-одно хворіємо? В чому полягає проблема? Автори дослідження, що стало класичним, пояснюють, що чудодійні ліки, які людство шукає давно і не припиняє зараз, лежать на поверхні, тобто на тарілці. Просто вони приховуються від широкого загалу. Хто у цьому винен і як насправді правильно харчуватися — читайте у книжці!

Пригоди в оргазмотрон.jpg

Крістофер Тернер «Пригоди в оргазмотроні»

Віденського психоаналітика, біолога та сексолога Вільгельма Райха називають найбільш горезвісним мислителем ХХ ст. Лідер культу анархії та сексу, представник фройдо-марксизму, він вважав, що винайшов «оргон» і займався дослідженням «оргонової енергії». Проте його винаходи наука так і не визнала. Книжка британського дослідника Кристофера Тернера цікава ще й тим, що дозволяє простежити інтелектуальну історію Третього Райху.


Залежний-розум-мін.jpg

Джадсон Брювер «Залежний розум»


Ми керуємо нашими залежностями чи залежності керують нами? Соцмережі, паління, алкоголь… Чому шкідливі звички так важко подолати? Чи часто ви думаєте про це? Автор пропонує шлях виявлення, установлення причини залежностей, а отже, і механізм позбавлення. Цікаві експерименти та дотепні приклади зроблять читання «Залежного розуму» вільною подорожжю без залежностей!

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 12%

Промокод діє до 16:00 25.09.2020

Промокод: YE12

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -12%