Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/tepli-j-zatyshni-knyhy-dlya-stvorennya-zymovoho-nastroyu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Теплі й затишні: книги для створення зимового настрою

20.12.2020
Відгук

Книги про зиму завжди наповнені особливою, ні з чим не порівнюваною атмосферою. Їхні сторінки ніби пахнуть ароматами ялинки, мандаринок, свіжого морозного повітря. Така література завжди надихає, приносить розраду в тяжкі хвилини, а ще – дарує відчуття дива. Так-так, саме такого, як у дитинстві, коли до новорічної ялинки приходить Дід Мороз чи Святий Миколай та здійснює задумані бажання.

Таке різне Різдво.jpgКниги з атмосферою зими нерідко торкаються святкової тематики. Так, варто згадати видання «Таке різне Різдво». Це — збірка оповідань сучасних українських письменників. Кожен з її творів торкається теми Різдва – чудового зимового свята, насиченого теплом, затишком і сподіваннями. Саме на Різдво рідні збираються за спільним столом, забувають усе погане, пробачають одне одному негатив та загадують бажання. Ніч напередодні цього свята по-справжньому чарівна. За повір’ями, звірі починають розмовляти людськими голосами, а нечиста сила до ранку мусить зникнути.

Різдво у лісі.jpgКазкова атмосфера різдвяної ночі втілена в книжці «Різдво у лісі», яка сподобається малим читачам. Багато творів цієї тематики давно стали золотою класикою світової літератури.

Про Грінча, який украв Різдво.jpegТак, варто згадати книгу «Про Грінча, який украв Різдво». Ця історія неодноразово перевидавалася, перекладалася на інші мови та екранізувалася. Зелений сердитий буркотун, що ненавидів святкову різдвяну атмосферу й хотів усіляко їй нашкодити, запам’ятався не одному поколінню читачів і глядачів.

Різдвяна пісня у прозі.jpgМожливо, чимось його образ нагадує образ скупердяя Скруджа із твору Чарльза Дікенса «Різдвяна пісня у прозі». Скрудж, жадібний та егоїстичний, також недолюблював Різдво, але одного разу в ніч перед цим святом він стикається з трьома духами, які докорінно змінюють його життя. Основна думка твору полягає в тому, що необхідно бути милостивим і уважним до близьких, вірити в чудо та завжди сподіватися на краще.

Ніч напередодні Різдва.jpgБезперечна класика — твір Миколи Гоголя «Ніч напередодні Різдва». Історія про відважного Вакулу, красиву Оксану, хитру Солоху та підступного Чорта знайома ним із дитинства. Вона наповнена глибоким українським фольклором і особливим містичним духом. Цей твір екранізувався та здобув неабияку популярність як в Україні, так і у світі.

Листи Різдвяного Діда.jpgНу і, звісно, видання Джона Рональда Руела Толкіна «Листи Різдвяного Діда» стане чудовим подарунком на новорічно-різдвяні свята.  Такі книги художньої літератури обов’язково сподобаються всім читачам.

Якщо подорожній одної зимової ночі.pngКниги з зимовою темою завжди дуже бажані для нас. Вони допомагають відірватися від побутових проблем і поринути в щось таке рідне і ніби давно забуте. Згадаймо видання «Якщо подорожній одної зимової ночі». Це справжній інтелектуальний роман, написаний у стилі постмодерністської літератури. Він увібрав у себе різні жанри й нагадує химерний будинок.

Зимовий відпочинок в українських Карпатах.jpgЧерез вірусно-карантинні перипетії ми, на жаль, мало подорожуємо на ці зимові свята. Однак віримо, що все обов’язково налагодиться! І на нас чекатимуть захопливі мандрівки Карпатами – саме такі, що описані у виданні «Зимовий відпочинок в українських Карпатах».

Зимові казки. Королівство казок.jpgЗатишні книги для зимових вечорів сподобаються і дітям. Молодшому шкільному віку підійде видання «Зимові казки. Королівство казок». Дошкільнята ж будуть у захваті й від книги «Зимові пригоди».Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image